×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Pārgājieni apvieno izkustēšanos svaigā gaisā ar apkārtnes iepazīšanu un kļūst arvien populārāki. Bet, lai tie nesagādātu nepatīkamus pārsteigumus, vēlams iepriekš sagatavoties, sagādājot visu nepieciešamo līdzņemšanai mugursomā.

Jāuzsver, ka tālāk aprakstītie ieteikumi attiecas uz civilajiem jeb tūrisma pārgājieniem, jo dienesta uzdevumu izpildē pārgājieniem nepieciešama cita gatavošanās pieeja.

Lasīt tālāk...

Apģērbs vairākos slāņos ir labākā stratēģija, jo tā ļauj precīzi noregulēt sava ķermeņa komfortu, pievienojot vēl kādu slāni vai novelkot, atbilstoši fiziskajai slodzei un laikapstākļu izmaiņām. Citiem vārdiem sakot, apģērba izvēlē ir noderīgi ievērot sīpola principu.

Lasīt tālāk...

Aktīvās atpūtas sezona tikko sākusies, tāpēc Lynxgear.lv internetveikalā šopavasar papildinājums aizsargbriļļu klāstam no Swiss Eye – sporta brilles. Tās būs neaizvietojamas gan, dodoties pārgājienos vai izbraucienos ar velosipēdiem, gan sportiskām aktivitātēm uz ūdens vai mežā. Swiss Eye sporta briļļu kvalitātes pamatā ir pārdomātas un mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas, par kurām sīkāk pastāstīts turpmākajās rindkopās.

Lasīt tālāk...

AKU apavu pareizā izmēra noteikšana ir vienkāršs process, kas ir līdzīgs arī citu brendu izmēru noteikšanai.

Pirmkārt, Jums nepieciešams nomērīt attālumu no pēdas aizmugures līdz īkšķa galam. Ieteicams to darīt darba dienas beigās pēc tam, kad pēdas ir bijušas noslogotas.

Lasīt tālāk...