×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

AKU apavu pareizā izmēra noteikšana ir vienkāršs process, kas ir līdzīgs arī citu brendu izmēru noteikšanai.

Pirmkārt, Jums nepieciešams nomērīt attālumu no pēdas aizmugures līdz īkšķa galam. Ieteicams to darīt darba dienas beigās pēc tam, kad pēdas ir bijušas noslogotas.

Lasīt tālāk: AKU apavu izmēra noteikšana pasūtīšanai

Šis ir izglītojošs raksts, kas paredzēts tiem, kas vēlas apzināties visus riskus situācijās, kad lasītājam var uzbrukt kāds ar nazi. Nekādā gadījumā šis raksts nav paredzēts, lai veicinātu vardarbību, mudinātu kādu uz to vai aizstāvētu vardarbību pret jebkuru dzīvu būtni. Cilvēkiem ar spilgtu iztēli un vājiem nerviem uzreiz lūgums nelasīt. Rakstā ievietoto informāciju katrs lasītājs izprot un izmanto pilnībā uz savu atbildību.

Ik palaikam kāds jautā, ko darīt ja uzbrūk cilvēks bruņojies ar nazi.

Parasti jautājums seko pēc šādiem notikumiem - http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/791359-francija-lielveikala-sieviete-ar-kartona-nazi-ievaino-divus-cilvekus

Neuzskatu sevi par lielu speciālistu nažu cīņā, tādēļ pakonsultējos ar zinošākiem cilvēkiem un papētīju literatūru. Tad nu īsumā, kas sanāk, apkopojot visu informāciju.

Lasīt tālāk: Kas jāzina aizstāvoties pret uzbrukumu ar nazi

Mēs visi iedomājamies, ka nonākot krīzes situācijā, izvilksim no kabatas nazi, no somas aptieciņu u.t.t. (viens no iemesliem, kādēļ man “tukša soma” sver tik daudz).
Bet tā nav. Situācija kurā mums ir vajadzīgie darbarīki ir tomēr kempings vai treniņš, nevis izdzīvošana.

Lasīt tālāk: Pieradini sevi pie iespējamām krīzes situācijām

Lai gan mums visiem gribas atrast ideālo vietiņu zem saules, realitātē tas izdodas reti. Nedaudz aplūkošu kritērijus, pēc kuriem var nolūkot savu sapņu pleķīti.

Iesākumā ir jāsaprot, ka izvēle atšķirsies no gadalaika. Rudenī un ziemā netraucēs odi un knišļi, agrā pavasarī būs grūtāk atrast sausu vietu u.t.t.

Lasīt tālāk: Nakšņošanas vietas izvēle