×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs
SIA “LATLYNX” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas nodarbojas ar militārā ekipējuma un aktīvās atpūtas preču mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību, kā arī piegādā preces valsts institūcijām un konsultē par piemērotākā ekipējuma izvēli.
SIA “LATLYNX” izveidotais internetveikals www.lynxgear.lv darbojas kopš 2010. gada un piedāvā augstas kvalitātes preces apvienojumā ar labu un uzticamu servisu. Šie darbības principi ir svarīgi arī mūsu klientiem. Tāpēc, neskatoties uz nepārtraukto darbības paplašināšanu, tie ir palikuši nemainīgi un tiem sekosim arī turpmāk.  
Līdztekus mazumtirdzniecībai internetā SIA “LATLYNX” ir arī vairāku Eiropas un pasaules līmeņa ražotāju oficiālais pārstāvis Latvijā (sadaļa). Uzņēmumam piešķirtās distribūcijas tiesības ļauj izplatīt šīs preces tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Ja pārstāvat šādu uzņēmumu un esat ieinteresēts sadarbībā, lūdzam sazināties ar mums caur kontaktformu šeit
SIA “LATLYNX” stabilā izaugsme 14 gadu garumā ļāvusi iegūt valsts institūciju, tostarp Nacionālo bruņoto spēku un citu drošības un iekšlietu valsts institūciju uzticamību, kļūstot par pastāvīgu sadarbības partneri dažāda veida ekipējuma piegādē. Ar šajā laikā iegūto pieredzi labprāt dalāmies, konsultējot par piemērotākā ekipējuma un aktīvās atpūtas preču izvēli individuālus klientus un organizācijas. Šīs zināšanas nododam arī caur ekipējuma apskatiem un informatīvajiem rakstiem.
SIA “LATLYNX” regulāri piedalās nozares izstādēs Latvijā un ārpus tās, lai sekotu līdzi jaunumiem un iespējami drīz tos piedāvātu saviem klientiem. Jo, tāpat kā Jūs, zinām, ka labs ekipējums ir puse no panākumiem gan darbā, gan atpūtā. Uz sadarbību!