×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Pircēju Atsauksmes

08-02-2024
Reitings :

Atsauksme :
Labas kvalitātes flīša jaka, silta ērta un ļoti pieguļojoša ķermenim,
P.R.Bērziņš

30-11-2023
Reitings :

Atsauksme :
Teicami! Kvalitatīva prece, ātra piegāde. Atbilst preces aprakstam, Iesaku!
silver02

10-11-2023
Reitings :

Atsauksme :
Šī somiņa ir ļoti ērta, un viņai ir daudz funkcionālu kabatiņu, kas padara to ideālu ikdienas lietošanai. Kopumā apmierina gan ar dizainu, gan praktisko izmantošanu.
sergliv

26-09-2023
Reitings :

Atsauksme :
Patiešām lieliski zābaki. Kad devos pārgājienā ar aptuveni 15kg smagu somu un distancē 15km, nekādu tulznu vai arī manas ka kājas būtu slapjas. Ideāli piemēroti ikdienas valkāšanai jebkuros apstākļos.
Cossack

14-09-2023
Reitings :

Atsauksme :
Ļoti kvalitatīva un parocīga patruļsoma. Daudz dažādu nodalījumi, kas ļauj ērti saplānot un salikt visu nepieciešamāko.
krisums

26-07-2023
Reitings :

Atsauksme :
Labas kvalitātes jaka. Mīksta, silta, ērta. Ērtas kabatas. Pērkot drebēs iesaku apmeklēt vīkalu.
renātsumjarovs

14-07-2023
Reitings :

Atsauksme :
Labas kvalitātes somiņa ar maināmo iekšējo organizāciju (velkro panelis0).
renātsumjarovs

14-07-2023
Reitings :

Atsauksme :
Labas kvalitātes siksna. Piekabinot somiņas, instrumentus vai citus līdzekļus, siksna nelokas
renātsumjarovs

07-07-2023
Reitings :

Atsauksme :
Faktiski lai būtu 100% lietus drošība der kopā ar 3x3 tarp, ja 2x3 tad nenosegta paliek ieeja ar raiferi un tur lietus tiek, tā ka ultra viegls nesanāca ko solīja ražotājs, kopumā svars thermo bushmen tarp sanāca 2.0 kg ieskaitot alumīnija mietiņus. Kājgaliī kas paliek ārpus tenta gan nebija novērojuma slapjums. Sanāk neliela vilšanās lai dabūtu aptuveno 1.5 kg ko vēlējos, jaiegādājas papildus 3x3 ultra light tarps un tas sadārdzina pasākumu. Novērojami daži kvalitātes trūkumi šuves un viens neliels caurums. Kopumā ērts risinājums - modelis pardomāts tik varētu būt kvalitaīvāk nostrādāts, bet domāju izturēs!
pele

18-05-2023
Reitings :

Atsauksme :
Ātra piegāde uz pakomātu. Iekārta izskatās tieši tā kā bildēs. Viss ir salikts somiņā, instrukcija komplektā. Salikšana nesagādā nekādu problēmu. Iespiežam spailēs nazi, apskatām kāds leņķis būtu piemērotākais, ievietojam attiecīgā atverē slīpētāju un nespiežot slīpējam nazi. Tiešām, nekāds milzu spēks nav jāpielieto, ļoti mierīgi un nespiežot slīpējam. Rezultāts ir pilnīgi ok, divus nažus pavisam neilgā laikā un bez piepūles novedu līdz jau žiletes asumam. Ērtākam darbam pamatni var pieskrūvēt, bet var arī darboties uzmanīgi tāpat. Kādam varbūt var likties ka iekārtas statīvam labāk būt no metāla, bet tam īsti nav vajadzības, jo te pie slīpēšanas procesa nav jāpielieto liels spēks. Esošā konstrukcija ar visu tiek galā. Novērtēju šo asināšanas metodi kā ļoti labu, parocīgu, ērtu un ar draudzīgu cenu,
scalesound