×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Informācija veikaliem:
SIA "LATLYNX" ir oficiālais pārstāvis un izplatītājs (aģents/distributors) Latvijā zemāk nosauktajiem preču zīmoliem.
Preču vairumtirdzniecības cenu saraksti tiek izsniegti pēc pieprasījuma.

fallkniven sm Fallkniven ir Zviedrijas ģimenes uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes medību nažus kopš 1984. gada. Fallkniven naži tiek izstrādāti, ņemot par pamatu pašu Fallkniven uzņēmuma īpašnieku pieredzi medībās un makšķerēšanā, kā arī Zviedrijas nažu industrijas tradīcijas, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, tajā skaitā izcilus nažu tēraudus - VG10, 3G, Damaskas u.c..
Fallkniven naži ir ieguvuši popularitāti visā pasaulē kā izturīgi un droši naži ar augsta darba un vērtības kapacitāti.
Preču katalogi ir pieejami bez maksas.
ASV uzņēmums DMT® nu jau 40 gadus tiek atpazīts visā pasaulē kā līderuzņēmums ar ļoti labu reputāciju dimanta asināmo izgatavošanā. DMT produktu novitāte un kvalitāte ir plaši pazīstama. DMT pieder vairāki patenti starp dimanta nažu asināmajiem un instrumentu asināmajiem.  DMT ražo un piedāvā lielu skaitu un dažādus nažu un instrumentu dimanta asināmos, ko plaši izmanto kokapstrādē, kulinārijā, dārzniecībā, tūrismā, sportā un citās industrijās.
   

Camillus (ASV) kopš 1876. gada starptautiski piedāvā uzticamus, inovatīvus un kvalitatīvus nažus. Šis uzņēmums ir viens no vecākajiem nažu ražošanas uzņēmumiem pasaulē, un piedāvā nažus gandrīz visām dzīves jomām - ikdienai, medībām, makšķerēšanai un armijai.
Camillus produkti izgatavoti Carbonitride Titanium™ klajumu, kas ir viscietākais tērauda klajums, kas satur titānu. Pateicoties tam un kvalitatīvam tēraudam, Camillus naži iztur visdažādākos uzdevumus.

 SchleTek logo Brends „SchleTek“ (Vācija) kopš 2011. gada piedāvā tehniskos ķīmiskos līdzekļus autoindustrijā, industrijā, amatniekiem, pārtikas rūpniecībā, sporta šaušanā un medībās. „SchleTek“ piedāvā aptuveni 250 produktus, tajā skaitā specializētos produktus speciālistiem.
 K&R logo

Kasper & Richter uzņēmums ir dibināts 1920. gadā, lai attīstītu un ražotu precīzus mehāniskos instrumentus, piemēram, kompasus, altimetrus, karšu mērierīces, pedometrus un citus izstrādājumus.
Šis uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Uttenreuthā (netālu no Nirnbergas, Vācija), ir ģimenes uzņēmums. Kasper & Richter apvieno mūsdienīgu klientu apkalpošanu ar ilgstošām zināšanām un radošu darbu. Vācu precizitāte .
Saites uz K & R:  mājaslapa un katalogi.

 

Plastica Panaro savu darbību uzsāka 1962. gadā ar ekipējuma kastu ražošanu mazā darbnīcā Marano pilsētas centrā, Itālijā. Vēlāk uzņēmums paplašināja produktu klāstu, piedāvājot risinājumus aparatūras, iepakojuma, jāšanas un termoformēšana jomās. Plastica Panaro izauga no mazas ģimenes darbnīcas par vienu no vadošajiem ražotājiem.
Plastica Panaro saites: mājaslapa un katalogi.

LogoAKU m
AKU TACTICAL logo M
AKU, itāļu kompānija, kuru nodibināja Galliano Bordin un kas ir izaugusi no nelielas darbnīcas lielā rūpnīcā ar vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredzi augstas kvalitātes pārgājienu un āra apavu projektēšanā un ražošanā.
AKU kolekcija ir sastāv no alpīnisma zābakiem, aktīvajiem brīvā laika apaviem, kā arī taktiskajiem apaviem. Aiz katra modeļa ir patiesa mīlestība pret apavu ražošanu, kas balstīta uz veco, prestižo itāļu meistarības tradīciju.
AKU saites: mājaslapa un katalogi.

Savus jautājumus varat uzdot rakstiski, izmantojot zemāk redzamo vēstules formu. Atbildi sniedzam 24 h laikā!

1000 rakstzīmes atlikušas