×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Informācija veikaliem:
SIA "LATLYNX" ir oficiālais pārstāvis un izplatītājs (aģents/distributors) Latvijā zemāk nosauktajiem preču zīmoliem.
Preču vairumtirdzniecības cenu saraksti tiek izsniegti pēc pieprasījuma.

Jautājumus varat uzdot, rakstot uz e-pastu: info_lynxgear.lv vai zvanot uz telefonu Nr. +371 2 615 9668.

fallkniven sm Fallkniven ir Zviedrijas ģimenes uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes medību nažus kopš 1984. gada. Fallkniven naži tiek izstrādāti, ņemot par pamatu pašu Fallkniven uzņēmuma īpašnieku pieredzi medībās un makšķerēšanā, kā arī Zviedrijas nažu industrijas tradīcijas, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, tajā skaitā izcilus nažu tēraudus - VG10, 3G, Damaskas u.c..
Fallkniven naži ir ieguvuši popularitāti visā pasaulē kā izturīgi un droši naži ar augsta darba un vērtības kapacitāti.
Preču katalogi ir pieejami bez maksas.
ASV uzņēmums DMT® nu jau 40 gadus tiek atpazīts visā pasaulē kā līderuzņēmums ar ļoti labu reputāciju dimanta asināmo izgatavošanā. DMT produktu novitāte un kvalitāte ir plaši pazīstama. DMT pieder vairāki patenti starp dimanta nažu asināmajiem un instrumentu asināmajiem.  DMT ražo un piedāvā lielu skaitu un dažādus nažu un instrumentu dimanta asināmos, ko plaši izmanto kokapstrādē, kulinārijā, dārzniecībā, tūrismā, sportā un citās industrijās.
   

Camillus (ASV) kopš 1876. gada starptautiski piedāvā uzticamus, inovatīvus un kvalitatīvus nažus. Šis uzņēmums ir viens no vecākajiem nažu ražošanas uzņēmumiem pasaulē, un piedāvā nažus gandrīz visām dzīves jomām - ikdienai, medībām, makšķerēšanai un armijai.
Camillus produkti izgatavoti Carbonitride Titanium™ klajumu, kas ir viscietākais tērauda klajums, kas satur titānu. Pateicoties tam un kvalitatīvam tēraudam, Camillus naži iztur visdažādākos uzdevumus.

 SchleTek logo Brends „SchleTek“ (Vācija) kopš 2011. gada piedāvā tehniskos ķīmiskos līdzekļus autoindustrijā, industrijā, amatniekiem, pārtikas rūpniecībā, sporta šaušanā un medībās. „SchleTek“ piedāvā aptuveni 250 produktus, tajā skaitā specializētos produktus speciālistiem.
 

Plastica Panaro savu darbību uzsāka 1962. gadā ar ekipējuma kastu ražošanu mazā darbnīcā Marano pilsētas centrā, Itālijā. Vēlāk uzņēmums paplašināja produktu klāstu, piedāvājot risinājumus aparatūras, iepakojuma, jāšanas un termoformēšana jomās. Plastica Panaro izauga no mazas ģimenes darbnīcas par vienu no vadošajiem ražotājiem.
Plastica Panaro saites: mājaslapa un katalogi.

LogoAKU m
AKU TACTICAL logo M
AKU, itāļu kompānija, kuru nodibināja Galliano Bordin un kas ir izaugusi no nelielas darbnīcas lielā rūpnīcā ar vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredzi augstas kvalitātes pārgājienu un āra apavu projektēšanā un ražošanā.
AKU kolekcija ir sastāv no alpīnisma zābakiem, aktīvajiem brīvā laika apaviem, kā arī taktiskajiem apaviem. Aiz katra modeļa ir patiesa mīlestība pret apavu ražošanu, kas balstīta uz veco, prestižo itāļu meistarības tradīciju.
AKU saites: mājaslapa un katalogi.
Niebling LOGO
BoreBlitz Logo
Niebling ir ģimenes uzņēmums Vācijā, kas ražo augstas kvalitātes ieroču tīrīšanas un pistoles aprūpes aksesuārus.
Ar vairāk kā 40 gadu pieredzi civilajās, valsts un militārajās lietās, Niebling piedāvā visplašāko ieroču kopšanas līdzekļu klāstu, kas atbalsta kalibrus .17 līdz 40 mm.
Nepārtrauktu produktu uzlabojumu rezultātā Niebling spēj radīt revolucionālas inovācijas, tādas kā #1 bez birstes un bez abrazīvu stobru tīrītājs "BoreBlitz" (www.boreblitz.com).
Niebling piedāvā pielāgotus tīrīšanas komplektus atkarībā no jūsu vajadzībām un vēlmēm, neatkarīgi no tā, vai tas ir tīrīšanas aprīkojuma konfigurācija vai apdare somiņu virsmā.

Niebling joprojām ir viens no līderiem ieroču uzturēšanas jomā.
Saites: mājaslapa un katalogi.
logo defcon 5 2006. gadā Itālijā dibināts uzņēmums, ko izveidoja pieredzējuši cilvēki militārās jomas tirdzniecībā. Uzņēmums veiksmīgi piedāvā augstas kvalitātes un pieņemamas cenas ekipējumu.
Saites: mājaslapa un katalogi.
FKMD logo sm

FOX knives logo sm
Fox Cutlery ir ģimenes uzņēmums, ko dibināja Oreste Frati 1977. gadā. Fox uzņēmums ir viens no līderiem Eiropas nažu industrijā ar inovatīviem nažu dizainiem, sākot no taktiskajiem karambīta dizainiem un beidzot ar taisnajiem nažiem un saliekamajiem nažiem.
Kopš 1982. gada Fox Knives uzsāka pildīt dažādus Itālijas armijas pasūtījumus.
Kopš tā laika notiek sadarbība ar armiju un speciālo uzdevumu vienībām, kam nepieciešami efektīvi un augstas kvalitātes produkti.
2005. gadā tika izveidots jauns brends FKMD (Fox Knives Military Division - Fox Knives militārā nodaļa), lai nodalītu ražošanu militārajām vajadzībām no civilo produktu ražošanas.
Saites: mājaslapa ar katalogu no Fox knives, mājaslapa ar katalogu no FKMD.
Edge Tactical Logo Black Edge Tactical Eyewear uzsāka savu darbību 2012. gadā un nodrošina aizsargbrilles ASV tiesībsargājošām iestādēm, armijai un sporta šaušanas preču izplatītājiem.
Saite: mājaslapa ar katalogu.
 all 3 logos Hires

Terra Nova nozīmē "jaunā zeme", kas ļoti labi atspoguļojas šī uzņēmuma apņemšanās moderno sasniegumu ieviešanā ekipējuma ražošanā. Uzņēmums strādā jau vairāk nekā 20 gadus, sniedzot saviem klientiem vienu labākajiem ekipējumiem pasaulē. Terra Nova produkti ir izmēģināti un testēti gan laboratorijās, gan ekstremālos apstākļos visā pasaulē. Terra Nova piedāvā izcila dizaina ekipējumu ar labākajiem pieejamajiem materiāliem. Tas ir palīdzējis vairākiem dažādu jomu speciālistiem sasniegt Ginesa rekordus. 
Uzņēmuma Terra Nova produkcijai ir trīs brendi - Terra Nova, Wild Country un Extremieties.
Saite: mājaslapa ar katalogu.

logo buhmenk s2x

BUSHMEN vai San cilvēki ir nosaukums, ar kuru apzīmē vienu no vecākajām medību ciltīm Dienvidāfrikā. Dažādi pētījumi liecina, ka šīs cilts cilvēkiem ir viens no vecākajiem DNS visā cilvēcē. Visticamāk šie ir cilvēki, kas liecina, kā izskatījās cilvēki tūkstošiem gadu atpakaļ. Šie cilvēki ir iedvesma Bushmen brenda izveidei, kas piedāvā kvalitatīvu ekipējumu āra dzīvei. 
Saite: mājaslapa ar katalogu.

stormcare fulllogo default
STORM ir Anglijas brends, kas kopš 2003. gada piedāvā Anglijā ražotu produkciju ekipējuma kopšanai un labošanai. Visi produkti nesatur videi un veselībai kaitīgas vielas, tie ir izmantojami visiem audumiem, ieskaitot produktus ar modernām membrānām Gore-Tex®, Sympatex® & eVent® un citām.
Saite: mājaslapa ar katalogu.
carson logo 3 Ar vairāk nekā 29 gadu pieredzi optikas nozarē Carson Optical ir veltījis inženieru komandu, kuras vienīgais uzdevums ir uzlabot savu klientu pieredzi. Uzņēmuma produktu līnija ir strauji pieaugusi, iekļaujot plašāku produktu un piederumu klāstu, kas atspoguļo tā klientu bāzes vajadzības. Carson produktu klāstu var atrast dažādās tirdzniecības vietās, tostarp sporta preču veikalos, biroja preču mazumtirgotājos, vairumtirgotājos, aptiekās un pat amatniecības mazumtirgotājos.
Saite: mājaslapa ar katalogu.

Savus jautājumus varat uzdot rakstiski, izmantojot zemāk redzamo vēstules formu. Atbildi sniedzam 24 h laikā!