×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

 Ņemot vērā lielo pasūtījumu skaitu, piegādes var kavēties. Plānojiet savus pirkumus savlaicīgi!

Kā saņemt atlaides kuponus

Atlaides kuponu saņemšana ir iespējama trīs veidos:

  1. Jūs esat valsts dienestā - armijā, policijā, ugunsdzēsējos un citos. Par pieteikšanos un saņemšanu var izlasīt te: Militārpersonām un drošības dienestu darbiniekiem – atlaides!
  2. Atsauksmes atstāšana par iegādāto produktu - pēc tam, kad esat kaut ko iegādājies no Lynxgear.lv, Jums ir iespēja atstāt komentāru un vērtējumu preces apraksta lapas apakšā (Lai to izdarītu, Jums jābūt reģistrētam lietotājam). Pēc tam var droši mums rakstīt uz e-pastu ar linku uz produktu, kur esat atstājuši komentāru, lai saņemtu 5% atlaides kuponu.
  3. Akcijas! Reti, ļoti reti Lynxgear.lv ir akcijas ar atlaides kuponu piešķiršanu. Tomēr dažreiz tādas akcijas tiek rīkotas par godu pasākumiem, kur piedalāmies. Lai nepalaistu garām  šādas reizes, reģistrējaties Jaunumu vēstulei, sekojiet līdzi Jaunumu sadaļai vai sekojiet Lynxgear Facebook lapai.

Kuponu izmantošana

Kad Jūsu rīcība ir atlaides kupons, to varat izmantot pasūtījuma noformēšanas procesā mājaslapā. Atlaides kuponu var ievadīt tam paredzētajā ailē un tūlīt saņemt atlaides aprēķinu.

Vienmēr gaidām Jūsu jautājumus par pasūtījumu noformēšanu, ja tādi rodas.

1000 rakstzīmes atlikušas