×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

atbalsts MPNav šaubu, ka labs ekipējums ļauj iegūt maksimumu no dienesta ikdienas vai no aktīvās atpūtas dabā. Uzdevumos mācībās vai militārajās misijās tam var būt pat izšķiroša nozīme.

Par dienestu valsts labā Lynxgear.lv piedāvā atlaidi kā nelielu paldies par sevis upurēšanu mūs kopīgajām drošības interesēm.

Internetveikals Lynxgear.lv piedāvā atlaides precēm Latvijas Republikas Nacionālajos bruņotajos spēkos dienējošajiem un drošības dienestos strādājošajiem.
Karavīriem, zemessargiem, policistiem un citiem drošības dienestu darbiniekiem, kā arī Valsts aizsardzības mācības (turpmāk – VAM) beidzējiem – 10%, bet starptautisko operāciju veterāniem – 15%.

Diemžēl atlaides nevaram piemērot šādām preču grupām:

  1. Dienesta uzšuvēm;
  2. LOWA zābakiem un aksesuāriem;
  3. KHS pulksteņi;
  4. ATN produkcijai.

Lai pieteiktos atlaidei LYNXGEAR mājas lapā, Jums ir jāveic reģistrācija un pasūtījums, kur komentāros ierakstiet par atlaides piemērošanu. Pēc tam atsūtiet savas apliecības kopiju uz mūsu e-pastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai uz Whatsap aplikāciju. Jūsu datu drošība ir garantēta.
Otrs veids atlaides iegūšanai - Jūs varat ierasties LYNXGEAR noliktavas telpās Aizkrauklē, veikt pirkumu un uzrādīt apliecību personīgi.

Atlaides izmantošanai ir ieviests kupons. Pēc apliecības uzrādīšanas jebkurā formā Jums uz e-pastu tiks nosūtīts kupona kods, kuru, ievadot pasūtījuma formēšanas procesā, Jūs varēsiet redzēt atlaides apmēru uzreiz. Ja kuponu nesaņemat, pasūtījumu izlabosim paši, ievietojot attiecīgo atlaidi.

Daži bieži uzdotie jautājumi un atbildes:

1) Kāpēc atlaides netiek piemērotas dienesta uzšuvēm?
Tās netiek piemērotas, jo dienestā esošie ir vienīgie uzšuvju pircēji.