×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

 Ņemot vērā lielo pasūtījumu skaitu, piegādes var kavēties. Plānojiet savus pirkumus savlaicīgi!

1. Atteikuma tiesības no preces ir pircējiem, kas iegādājas preces attālināti.
2. Katrs pircējs var izmantot atteikuma tiesības un nodot atpakaļ preci 14 kalendāro dienu laikā no tās saņemšanas dienas.

3. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

4. Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tikai un vienīgi tad, ja:
4.1.  Prece tiek nodota atpakaļ nebojāta un pilnā komplektācijā, uzrādot pirkumu apliecinošu dokumentu;
4.2.  Tā nav higiēnas prece (kā piemēram, apakšveļa u.c.);
4.3.  Tā atbilst Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" 22. punkta kritērijiem.

5. Jums ir tiesības nepieņemt preci tās piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.
6. Pēc preču saņemšanas atpakaļ Lynxgear veikalā, ja ir izpildīti visi atgriešanas noteikumi, pircējam 3 darba dienu laikā tiks atgriezta pirkuma maksa tādā pašā veidā, kā tā tika saņemta.

Veidlapa paziņojumam par atteikuma tiesību izmantošanu atrodama šeit. Tā ir aizpildāma un kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu iesniedzama SIA LATLYNX.

Savus jautājumus varat uzdot rakstiski, izmantojot zemāk redzamo vēstules formu. Atbildi sniedzam 24 h laikā!

1000 rakstzīmes atlikušas