×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

 Ņemot vērā lielo pasūtījumu skaitu, piegādes var kavēties. Plānojiet savus pirkumus savlaicīgi!

Muela Rhino Olive medību nazis

Vērtējuma nav: 0

SKU: 02MU033
Muela Rhino Olive medību nazis - izturīgs, klasisks medību nazis no Spānijas ar olīvkoka rokturi.
Cena: 75,95 €
Atlaide
Iesk. PVN: 13,18 €
1-4w.gif
Preloader

Izturīgs, klasisks medību nazis no Spānijas. Rokturis pagatavots no olīvkoka. Pilna garuma asmens pagatavots no spāņu tērauda MOVA, kuram cietība pēc Rokvela skalas ir no 57-61 HRC punkti. Komplektā ar izskatīgu augstas kvalitātes brieža ādas maksti.

Kop. garums: 22,5 cm
Asmens garums: 10,4 cm
Asmens biezums: 4,1 mm
Svars: 207,0 g
Asmenis: 4116
Rokturis Olīvkoks
Krāsa: Brūna

Muela

Muela uzņēmums ir jau 60 gadus kā viens no spēcīgākajiem klasisko medību nažu ražotājiem Eiropā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kuru nodibināja Eladio Muela 1952. gadā un kuru kopīgi vada pieci viņa bērni. Uzņēmums no mazas ražotnes mazā darbnīcā pašlaik ir veiksmīgi pārvērties par augsto tehnoloģiju ražotāju ar apjomu līdz pat aptuveni 350 000 nažu gadā. Neskatoties uz augsto tehnoloģiju ieviešanu, nažu ražošanā Mueal kompānijā ir vēl joprojām liela nozīme roku darbam. Īpaši sarežģītajā raga apstrādes procesā, kas ir viena no Mueal specialitātēm, nevar iesaistīt automatizētu izgatavošanu. Tāds darbs prasa ilgstošu pieredzi, tāpēc tos izgatavo meistari pašrocīgi. Uzņēmums lielu uzmanību pievērš arī augstas kvalitātes koka rokturu izgatavošanai no vietējiem Spānijas kokiem un no ārzemju eksotiskajiem kokiem.
Visas darbības nažu ražošanā tiek veiktas Muela rūpnīcā, ieskaitot augstas kvalitātes naža makstu izgatavošanu. Pateicoties šādai pieejai Muela ir izdevies saglabāt savu nažu izgatavošanas filosofiju, iestrādes un tradīcijas. Rezultātā Muela naži ir uzticami mednieku un āra aktivitāšu produkti, uz kuriem var akli paļauties.
Pārsvarā visi Muela naži pagatavoti no Spānijas nerūsējošā tērauda MOVA, kuram cietība pēc Rokvela skalas ir no 57-61 HRC punkti, un komplektā tie ir ar augstas kvalitātes brieža ādas naža maksti.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2021 SIA "LATLYNX"
    Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.