Eickhorn Bellator āra un medību nazis
Apraksts
Eickhorn Bellator – tūrisma un medību nazis
Eickhorn Bellator ir pirmais SYSTEMA nazis, kas izstrādāts sadarbībā starp Eickhorn Solingen un pazīstamo SYSTEMA treneri Andreas Weitzel. Izveidots profesionālai uzticamībai un daudzpusīgai lietošanai dabā, Bellator apvieno pārbaudītu vācu tēraudu ar ergonomisku dizainu, kas iedvesmots no tradicionālās zobena formas.
Ražots Zolingenā, Vācijā, nazis aprīkots ar Böhler N695 nerūsējošā tērauda asmeni ar cietību 57–58 HRC un izturīgām G-10 roktura uzlikām. Rezultātā iegūts robusts fiksēta asmens nazis, kas piemērots militārai lietošanai, medībām, bushcraft un izdzīvošanas situācijām.
Dizains, iedvesmots no “šaškas”
Roktura ģeometrija iedvesmota no tradicionālās kazaku zobena formas – šaškas. Šī dizaina filozofija uzsver plūstošu un dabisku kustību, ļaujot satvert, izvilkt un izmantot nazi vienā nepārtrauktā kustībā.
- Ergonomiska pirkstu forma drošai kontrolei
- Ieliekts roktura profils dabiskai pārejai satvērienā
- Lielas Torx skrūves konstrukcijas stabilitātei
- Iedziļināta satvēriena zona labākai noturībai
Paredzēts lietošanai laukā
Ar 4,5 mm biezu asmeni un pilna kāta (full-tang) konstrukciju Bellator ir izstrādāts prasīgiem apstākļiem dabā. Tas vienlīdz labi kalpo kā:
- Medību nazis
- Tūrisma un bushcraft nazis
- Izdzīvošanas nazis
- Profesionāls dienesta nazis
Nazis tiek piegādāts ar Kydex maksti, kas aprīkota ar jostas adapteri drošai un elastīgai nēsāšanai.
Pieejamās versijas
- Standarta asmens ar gludu griezējmalu
- Daļēji zobots asmens
Tehniskā specifikācija
- Asmens materiāls: Böhler N695 nerūsējošais tērauds
- Cietība: 57–58 HRC
- Roktura materiāls: G-10
- Kopējais garums: 23,7 cm
- Asmens garums: 11,7 cm
- Asmens biezums: 4,5 mm
- Svars: apm. 220 g
- Maksts: Kydex ar jostas adapteri
- Izcelsmes valsts: Vācija
Par Eickhorn Solingen
Eickhorn-Solingen ražo nažus un profesionālus instrumentus jau gandrīz 140 gadus. Uzņēmums atrodas Zolingenā – starptautiski atzītajā “Asmeņu pilsētā” – un Eickhorn naži visā pasaulē ir novērtēti par uzticamību un veiktspēju prasīgos apstākļos.
FAQ
Kāds tērauds izmantots Bellator modelī?
Asmens izgatavots no Böhler N695 nerūsējošā tērauda ar cietību 57–58 HRC, nodrošinot labu līdzsvaru starp griezējmalas noturību, korozijas izturību un triecienizturību.
Vai nazis ir piemērots medībām un bushcraft?
Jā. Pateicoties 4,5 mm biezajam asmenim, ergonomiskajam rokturim un drošajai Kydex makstij, Bellator ir labi piemērots medībām, tūrisma aktivitātēm un izdzīvošanas uzdevumiem.
Vai komplektā ir maksts?
Jā. Nazis tiek piegādāts ar Kydex maksti un jostas adapteri drošai nēsāšanai.
Terminu skaidrojums
- Böhler N695: Augstas kvalitātes Austrijas nerūsējošais tērauds, ko bieži izmanto premium klases nažos.
- G-10: Stikla šķiedras lamināta materiāls, kas pazīstams ar izturību, labu saķeri un mitruma noturību.
- Kydex: Termoplastisks materiāls izturīgām un precīzi formētām nažu makstīm.
- HRC: Rokvela cietības skala tērauda cietības mērīšanai.
Ražotājs
Eickhorn-Solingen GmbH
Kolumbusstraße 6
42655 Solingen
Germany
Email: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Specifikācijas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma nepārtrauktas produkta attīstības ietvaros.



