×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

KMFS Vantaedge integral nažu asināšanas komplekts

Vērtējuma nav: 0

SKU: KMFS
Cena ar atlaidi
Cena: 345,00 €
Atlaide
Iesk. PVN: 59,88 €
Skaits mūsu noliktavā Aizkrauklē: 3
Preloader

KMFS Vantaedge integralā asināšanas sistēma ir visjaunākā evolūcija nažu asināšanas sistēmās.

Patentētā asināšanas sistēma ir pilnībā izstrādāta un ražota Čehijas Republikā, uzņēmumā KMFS.

Šī asināšanas sistēma ir pirmā pasaulē, kas spēj pilnībā novērst paceltās šķautnes efektu uz naža gala un ļauj pilnīgi precīzi atkārtoti asināt nazi bez jebkādām prasībām atkārtoti mainīt naža pozīciju asināšanas sistēmā.

Lielākā izmaiņa salīdzinājumā ar visām asināšanas sistēmām ir otrās kinētikas ieviešana, kur sistēma, balstoties uz precīziem leņķiem uz naža, regulē kopējā komplekta citas sastāvdaļas, lai leņķis uz naža vienmēr būtu vienāds, neatkarīgi no naža nostiprināšanas dziļuma un vietas.

Asināšanas sistēma komplektā ietver galvu ar slīpēšanas leņķiem 15°, 17.5°, 20°, 22.5°, kas tiek precīzi ievēroti gar visu naža asmeni un katrā slīpēšanas kustībā. Papildu piederumi komplektā ļauj asināt arī citus leņķus.

Pateicoties integrētajai naža skavai (šasija), kas pilnībā ir izveidota no viengabalaina Ergal 7075 T651 materiāla, tiek panākta pilnīgi precīza naža nostiprināšanas orientācija, maksimālā izturība un viegla nostiprināšana. To nodrošina divkāršas nostiprināšanas šasija, kas aprīkota ar sfēriskām bronzas buksēm pie nospriegošanas skrūvēm, kas novērš nevēlamus nospriegošanas spēkus un ļauj perfekti pielāgoties nazim. Nav pat nepieciešams iespiest nazi abos piestiprināšanas klipšos, lai to asinātu, pat viens klipsis nodrošina drošu nostiprināšanu asināšanai.

Maksimālais naža biezums izmantošanai asināšanas sistēmā ir starp 7,5 un 8 mm, maksimālais naža asmeņa garums, kas tiek asināts vienā nostiprināšanā, ir 20 – 25 cm (nazi var vairākas reizes nostiprināt vienā asināšanas procesā bez jebkādām problēmām).

KMFS Vantaedge integrētā skava ir izveidota simetriski, un vienkārši to apgriežot, ir iespējams asināt naža otru pusi bez nepieciešamības pagriezt nazi skavā.

Kopumā komplekts ir pilnīgi aprīkots ar gultņiem, lai nodrošinātu pilnīgi vienmērīgu darbību. Sistēmā ir 4 pilnīgi noslēgti gultņi rotācijai ap diviem leņķiem un 3 dubultie lineārie četrrindu gultņi.

Komplektā ir asināšanas akmens turētājs, kas spēj noturēt visus KMFS Rival akmeņus un arī lielāko daļu akmeņu no citiem ražotājiem ar 15 cm garumu. Nav problēmu ar abrazīva maiņu, nav nepieciešams nekādi pielāgot komplektu citai abrazīva biezumam, sistēmas kinētika vienmēr sasniedz pareizo leņķi. Asināšanas stieni notur nerūsējošā tērauda atspere, kurā ir integrētas bronzas tapas, lai aizsargātu roku no saskares ar nazi asināšanas procesā. Tajā pašā laikā vadības stieņi nodrošina precīzu asināšanas akmens vadību.

Asināšana ir iespējama, vai nu novietojot integrēto skavu uz komplektā iekļautā statīva, vai arī ar to ir iespējams asināt, vienkārši turot integrēto skavu rokās (izdevīgi, ja nav galda, piemēram, asinot āra apstākļos).

Komplektā iekļauts:

 • plastmasas ūdensdroša kaste ar polsterējumu;
 • asināšanas sistēma KMFS Vantaedge;
 • statīvs asināšanas sistēmas novietošanai;
 • 1 gab. dimanta abrazīva galoda ar 240 raupjumu ar DLC pārklājumu;
 • 1 gab. dimanta abrazīva galoda ar 600 raupjumu ar DLC pārklājumu;
 • 1 gab. dimanta abrazīva galoda ar 1000 raupjumu ar DLC pārklājumu;
 • Allen atslēgas statīva montāžai, naža nostiprināšanai uz skavas un vadību stienīšu segmenta nostiprināšanai uz leņķa galvas;
 • FP-10 lubricējoša Elite eļļa sistēmas apkopei.

Izmantotie materiāli:

Galvenais izmantotais materiāls Ergal ENAW 7075 T651
Virsmas apdare cietā caurspīdīgā anodēšana
Lineārie vadības stieņi X90CrMoV18 cietinātā virsma nerūsējošais tērauds
Gultņi instrumentu tērauds
Akmeņu nostiprināšanas atspere nerūsējošais tērauds
Sfēriskā skavas bukse bronza
Kinemātikas un skavas skrūves sacietēta melnā tērauda
Stenda skrūve nerūsējošais tērauds

KMFS Vantaedge integralās galvenās priekšrocības:

 • Pilnīgi izgatavots ar CNC no viena materiāla bloka maksimālai stingrībai un precizitātei.
 • Īpaši precīza leņķa iestatīšana no izvēlētajām vērtībām.
 • Identiska abu naža pušu slīpēšana vienā naža iestiprināšanā.
 • Pateicoties apgrieztai kinētikai, ar naža sistēmu ir iespējams asināt, izmantojot asināšanas akmeņus ar dažādu biezumu, vienmēr precīzi asinot visu naža asmeni uz vienāda iestatītā leņķa bez papildus pielāgošanas.

Izgatavots Čehijā.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

  Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

  Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

  cards sm

  Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2021 SIA "LATLYNX"
  Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.