×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

SchleTek Evolution šaušanas slāpētāja tīrīšanas līdzeklis

Vērtējuma nav: 0

SKU:
Cena: 24,95 €
Atlaide
Iesk. PVN: 4,33 €
Tilpums
Skaits mūsu noliktavā: 1
Preloader
Ļoti efektīvs, ātrs un viegli lietojams tīrīšanas līdzeklis visu veidu, materiālu un pārklājumu šaušanas skaņas slāpētājiem. Vairs nekādu  darbietilpīgu tīrīšanas procedūru, jo tīrīšanas līdzeklis ir aktīvs, kas īsā laikā notīra spītīgos netīrumus.
Mūsdienu slāpētāji apvieno vairākas priekšrocības: trokšņu slāpēšana, atsitiena samazināšana un precizitātes uzlabošana. Bet, palielinoties uzkrāto netīrumu pakāpei, slāpētāja darbība ievērojami pazeminās. Tāpēc nevajadzētu ignorēt slāpētāja tīrīšanu un tīrīt to regulāri. Ja ražotāja ieteikumu nav, slāpētāji ir jātīra vismaz pēc tam, kad tie ir stipri netīri vai ja tie ilgāku laiku nav izmantoti, lai novērstu skābu kondensātu veidošanos.
Līdzeklis Evolution ir izstrādāts sadarbībā ar pasaules vadošo militāro ieroču slāpētāju ražotāju - Swiss B&T AG, kas atrodas Thunā.
SchleTek Evolution ir ērti lietojams un ātri darbojošs. Tas attīra visu veidu slāpētājus ar savu īpašo patstāvīgo tīrīšanas formulu un noņem pat ļoti ieēdušos netīrumus. Ilgstošās tīrīšanas procedūras tagad ir pagātne.
Ar SchleTek Evolution palīdzību viegli un bez piepūles var notīrīt pat slāpētājus, kurus nevar izjaukt, oglekļa slāpētājus un slāpētājus ar caurumu rindām vai īpaši smalku slāpētāju, kas maksimāli palielina deflektorus, kurus parasti ir ļoti grūti tīrīt.

Lietošana:

Slāpētājam jābūt noslēgtam vienā galā, un pēc tam tas jāaizpilda ar tīrītāju no pretējā gala. Slāpētājus, kurus var izjaukt, vienkārši ievieto traukā, kas piepildīts ar SchleTek Evolution. Pēc līdzekļa iedarbības uz tīrāmajām virsmām no 20 līdz 30 minūtēm, ļoti lielu netīrumu gadījumos 120 minūtes, visus atlikumus var viegli izliet vai izskalot ar siltu ūdeni. Sildīšana līdz aptuveni 50 ° C (122 ° F) papildus palielina tīrīšanas efektivitāti.
SchleTek Evolution līdzeklis ir piemērots arī ultraskaņas vannām.
SchleTek Evolution līdzeklis ir videi draudzīgs, ūdenī šķīstošs, un tas ir pozitīvi pārbaudīts attiecībā uz materiālu saderību. Īpašās pH neitrālās formulas dēļ tas nekaitē nevienai virsmai un ir piemērots visiem materiāliem un pārklājumiem, ieskaitot Cerakote ™.
Lai aizsargātu un saglabātu trokšņu slāpētājus, pēc tīrīšanas un pilnīgas žāvēšanas usmidziniet SchleTek 2in1 Gun-Tuning līdzekli uz vītnes un slāpētāja.
Pieejams 500 ml pudelē, 1 litra pudelē, 5 litru tvertnē un 10 litru kannā. Papildus izmēri pieejami pēc pieprasījuma.
Ražots Vācijā.
Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2019 SIA "LATLYNX"
    Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.