×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

SchleTek 2 in 1 Gun-Tuning - ieroču tīrīšanas un aizsarg - līdzeklis

Vērtējuma nav: 0

SKU:
Cena: 3,45 €
Atlaide
Iesk. PVN: 0,60 €
Tilpums
Skaits mūsu noliktavā: 1
Preloader

SchleTek 2 in 1 Gun Tuning ir augstas kvalitātes PTFE un keramiskais tīrītājs, kas ļoti labi pielietojams ieroču, pneimatisko ieroču un nažu tīrīšanai un kopšanai.

Līdzeklim piemīt izturība pret vides temperatūru no -40° C līdz +750° C.

1. Ieroču tīrīšana un uzlabošana

2 in 1 Gun Tuning pielitošanas laikā atstāj plānu PTFE kārtu, kas darbojas kā netīrumu atgrūšanas līdzeklis, tajā pašā laikā palielinot slīdēšanas efektu. Papildus tam līdzeklī esošā keramiskā komponente tiek izmantota līdzekļa izturībai pret karstumu, ļaujot līdzeklim izturēt temperatūru no -40° C līdz +750° C. Līdz ar to līdzekli var izmantot stobrā, šaušanas mehānismā un uz visām aizdarēm. Līdzeklis ideāli piemērots antīko ieroču kopšanai, kuros nevar pielāgot šaušanas mehānismu. Ar PTFE šaušanas mehānisma pretestība var tikt ievērojami samazināta.

2. Uzturēšana

2 in 1 Gun Tuning ir caurspīdīgs, nelīpošs un nesmērējošs līdzeklis. Tas ilgstoši aizsargā virsmu no korozijas ietekmes. Šaujampulveris un tā degšanas produkti nevar iekļūt apstrādātajā virsmā, kas būtiski atvieglo ieroča tīrīšanu. 2 in 1 Gun Tuning ilgstoši paliek uz metāla, plastmasas un koka virsmām. Tas piešķir ierocim labāku izskatu un padara ieroča virsmu noturīgu pret netīrumiem un ūdeni (gan parasto, gan sāls ūdeni).

Apstrāde: Līdzekli var izmantot laides, stobra, kustīgo detaļu, aizdaru, gāzu kameras, šaušanas mehānisma, dārgmetālu, sakausējumu (iesk. niķeli, varu un misiņu) apstrādei. 2 in 1 Gun Tuning ir līdzeklis, kas nodrošina profesionālu kopšanu.

Norādes lietošanai: Labi sakratīt pirms lietošanas. Apstrādājiet virsmu un ļaujiet iesūkties. Pēc tam notīriet ar tīru (viskozes) lupatu.

Drošības norādījumi: 2 in 1 Gun Tuning līdzekļa aerosols ir ar spiedienu. Aerosolu nedrīkst glabāt tiešo saules staru ietekmē un vidē, kur gaisa temperatūra pārsniedz 50° C . Aerosolu nedrīkst izjaukt vai dedzināt. Līdzekli nedrīkst glabāt tuvu atklātai liesmai. Līdzekli sargāt no bērniem. Sargāt no aizdegšanās avotiem. Smēķēt aizliegts līdzekļa izmantošanas laikā. Neelpojiet gāzi, dūmu tvaikus, aerosolu. Nelaimes gadījumā, norijot utt., nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību un uzrādīt marķējumu. Nav kaitīgas ietekmes uz ādu vai augu kultūrām. 

Izgatavots Vācijā.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.