×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

No 14.jūnija līdz 14. jūlijam, iegādājoties vismaz vienu ar Lynxgear 14 gadu marķējumu apzīmētu preci, klientiem pirkumu papildināsim ar piemiņas suvenīru no mūsu izplatītajiem zīmoliem. Vairāk informācijas ir Jaunumu sadaļā - šeit

Lumina Group MFSPC-S kaujas ekipējuma josta

Vērtējuma nav: 0

SKU:
Krāsa
Izmērs
Parasti tiek piegādāts 1-3 nedēļu laikā, ja pieejams no ražotāja
Preloader

MFSPC-S kaujas josta - viegla, vidēja augstuma kaujas jostas sistēma, kas ļauj ērti nest jūsu kritisko kaujas aprīkojumu un notur bikses. Tā ir daudz daudzveidīgāka nekā tipiskās kaujas jostas un daudz mazāk apjomīga nekā parastā ekipējuma josta. To var konfigurēt vairākos veidos, lai atvieglotu jūsu unikālās vajadzības. Tā palīdz pārvietot daļu aprīkojuma no vestes uz gurniem, lai mazinātu muguras noslodzi un nogurumu. Jostā var ievietot mīkstos balistiskos ieliktņus. Šī kaujas josta ir daļa no MFSPC-S svara kompensācijas sistēmas.

Ir divi veidi, kā konfigurēt jostu, lai tā atbilstu jebkurai operatīvai nepieciešamībai. Pirmā konfigurācija ir izmantot to kā parastu kaujas jostu. Otrā konfigurācija ir izmantot svara kompensācijas sistēmas adapteri, kas ļauj savienot jostu ar bruņu vesti (nopērkams atsevišķi). Tas nodrošina ļoti stabilu un integrētu konfigurāciju.

Īpašības:

 • Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem - ASV ražota Cordura® auduma un oriģinālām Velcro® zīmola līplentes stiprinājumiem
 • Konfigurējams vairākos veidos
 • Daļa no MFSPC-S svara kompensācijas sistēmas
 • Pārdots pilnā komplektā - josta ar Austrialpin Cobra Pro sprādzi un Molle uzmavu.

IZMĒRU TABULA

 Izmērs  S  M  L  XL  XXL
 Viduklis (cm)  80 - 89  88 - 97  96 - 105  104 - 113  112 - 121

Ražots Latvijā.

Par MFSPC-S “TRIDENT” sistēmu

MFSPC-S “TRIDENT” ir sistēma, kas izstrādāta, balstoties uz daudzu gadu profesionālo pieredzi kaujas apstākļos un individuālā kaujas aprīkojuma ražošanā. MFSPC-S ir vadošā personīgā aprīkojuma sistēma Latvijas militārajā rūpniecībā.
Veicot starptautisku analīzi pasaules notikumu kontekstā, MFSPC-S konstruktori ir ņēmuši vērā būtiskos aspektus, izstrādājot MFSPC-S militārpersonām (sauszemes kājniekiem, mehanizētajiem kājniekiem, izlūkiem, SOF vienībām un citām militārām un tiesībsargājošām vienībām), kuriem nepieciešams visfunkcionālākais, drošākais, augstas kvalitātes aprīkojums viņu darbības vidē un specifiskajām vajadzībām militārajā pielietojumā 21. gadsimta prasībām atbilstoši.
MFSPC-S konfigurācijas ir piemērotas izlūkiem, JTAC, SOF un citiem speciālistiem, kuri regulāri neatrodas tiešā saskarē ar ienaidnieku un kuriem ir kritiski svarīgas paaugstinātas mobilitātes iespējas.

Par Lumina Group

LUMINA Group, bāzēta Latvijā, ir līders militārā aprīkojuma inovācijās, balstoties uz speciālo operāciju spēku pieredzi. Viņu kompetence ir iemiesota flagmaņa produktā MFSPC-S “TRIDENT,” kas nosaka personīgā kaujas aprīkojuma standartus. LUMINA Group izstrādā progresīvus, modulārus risinājumus, kas pielāgoti dažādām sauszemes kājnieku, mehanizēto kājnieku, izlūku un speciālo operāciju spēku vajadzībām, prioritizējot operatoru drošību, pielāgojamību un veiktspēju mūsdienu kaujas laukā.

LUMINA Group katalogs

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

  Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

  Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

  cards sm

  Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2024 SIA "LATLYNX"
  Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.