×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Aktīvās atpūtas sezona tikko sākusies, tāpēc Lynxgear.lv internetveikalā šopavasar papildinājums aizsargbriļļu klāstam no Swiss Eye – sporta brilles. Tās būs neaizvietojamas gan, dodoties pārgājienos vai izbraucienos ar velosipēdiem, gan sportiskām aktivitātēm uz ūdens vai mežā. Swiss Eye sporta briļļu kvalitātes pamatā ir pārdomātas un mūsdienīgas ražošanas tehnoloģijas, par kurām sīkāk pastāstīts turpmākajās rindkopās.

Lēcu tehnoloģijas

Visi Swiss Eye sporta briļļu modeļi atbilst stingrajam drošības standartam EN 12312-1, aizturot UVA, UVB un UVC starus un saglabājot augstu optisko kvalitāti bez attēla izmainīšanas. Turklāt visām Swiss Eye sporta brillēm lēcas ir izgatavotas no neplīstoša polikarbonāta.

Swiss Eye piedāvā dažādas lēcu tehnoloģijas:

  • polarizētās lēcas, kurām ir kontrastu pastiprinošs efekts, kas absorbē nepatīkamus gaismas atspīdumus, kas parādās, piemēram, uz ūdens virsmām,
  • augsta kontrasta lēcas, kurām ir kontrastu uzlabojošs efekts,
  • fotohromas lēcas, kas automātiski pielāgo lēcas tonējumu gaismas intensitātei,
  • cilindriskas lēcas ar plašu redzes lauku.

Kombinētais pretaizsvīšanas/pretskrāpējumu pārklājums novērš lēcu aizsvīšanu un skrāpējumus (daļēji nav pieejams ar fotohromām/polarizētām un bifokālām lēcām). Pateicoties hidrofobajam pārklājumam, ūdens viegli noslīd no lēcas.

swisseye-technologien-phototrope-scheibenswisseye-technologien-antifog-antiscratch-beschichtung

Rāmju tehnoloģija

Visi Swiss Eye rāmji ir izgatavoti no izturīga, elastīga, neplīstoša un pretalerģiska materiāla. Rāmji galvenokārt tiek ražoti no materiāla TR90.

Lielai daļai Swiss Eye rāmju ir pieejami RX klipšu adapteri, optiskā stiklojuma iespēja, piemēram, ar optisko lēcu ieliktņiem, regulējamas briļļu kājiņas, regulējami deguna spilventiņi, rezerves lēcas, oglekļa šķiedras kājiņas, kā arī daudz citu priekšrocību, lai nodrošinātu briļļu piegulšanu un līdz ar to arī ērtu to nēsāšanu.

Daudziem Swiss Eye modeļiem ir bijuši ļoti labi testu rezultāti vairākās izstādēs un profesionālajos žurnālos detalizētās briļļu salīdzināšanas apskatos, to vidū RoadBIKE vai MountainBIKE.

Gaismas caurlaidība

(CAT. – no angļu valodas vārda Category, kas nozīmē kategorija)

CAT. 0

CAT. 1

CAT. 2

CAT. 3

CAT. 4*

80-100%

43-80%

18-43%

8-18%

3-8%

tonējums starp 0 un 20%

tonējums starp 20 un 57%

tonējums starp 57 un 82%

tonējums starp 82 un 92%

tonējums starp 92 un 97%

bezkrāsains vai maigs tonējums

gaišs tonējums

vidēji tumšs tonējums

tumšs tonējums

ļoti tumšs tonējums īpašiem gadījumiem

*nav piemērotas transporta līdzekļu vadīšanai

Swiss Eye lēcu veidu sadalījums tabulā redzamajās kategorijās:

Cat 0: caurspīdīgas, caurspīdīgas hidrofobās, dzeltenas
Cat 1: caurspīdīgas FM, oranžas, oranžās FM
Cat 2: bifokāli brūnas, brūnas iekrāsotas
Cat 3: dūmu pelēkas (smoke), dūmu pelēkas FM (smoke FM), dūmu pelēkas (smoke) polarizētās, dūmu pelēkas zilas Revo (smoke blue Revo), dūmu pelēkas zilas Revo (smoke ice blue Revo), dūmu pelēkas sarkanmelnas (smoke red black Revo), bifokāli dūmu pelēkās (bifocal smoke), dūmu pelēkās BW Revo (smoke BW Revo), dūmu pelēkas BR Revo (smoke BR Revo), dūmu pelēkas rozā Revo (smoke pink Revo), dūmu pelēkas sarkanas Revo (smoke red Revo), dūmu pelēkas violetas Revo (smoke purple Revo), dūmu pelēkas sudraba spoguļu (smoke silver mirror), dūmu pelēkas polarizētās zilas Revo (smoke polarized blue Revo), dūmu pelēkas polarizētas sudraba spoguļu (smoke polarized silver mirror), brūni dzeltenas Revo (brown yellow Revo), brūni rozā Revo (brown rosé Revo), brūni oranžas Revo (brown orange Revo), brūnas polarizētas (brown polarized), brūnas polarizētas FM (brown polarized FM), brūnas, brūnas FM (brown FM), Brūnas zelta spoguļu (brown gold mirror), brūnas zelta Revo (brown gold Revo), bifokālas brūnas (bifocal brown), zaļas Revo (green green Revo), green fluo green Revo, green fluo Revo, rozā FM (rosé FM), augsta kontrasta (high contrast)
Cat 4: arktiskās (arctic)
Cat 0-3: fotohromiski dzidras – dūmu pelēkas (photochromic clear-smoke)
Cat 1-3: bifokāli fotohromiski oranžas – dūmu pelēkas (bifocal photochromic orange-smoke), fotohromiski oranžas – dūmu pelēkas (photochromic orange-smoke), fotohromiski pelēkas – dūmu pelēkas (photochromic grey-smoke)

Katram modelim nav pieejamas visas krāsas! Nav piemērots ultraskaņas vannai! Iespējamas izmaiņas.

Kāpēc izvēlēties Swiss Eye brilles

Ņemot vērā Swiss Eye brenda 25 gadu pieredzi aizsargbriļļu ražošanā, tā būs vienmēr droša izvēle, kad nepieciešamas kvalitatīvas aizsargbrilles, kas būs ērtas nēsāšanā. Saskaņā ar Lynxgear pieredzi Swiss Eye brillēm ir ļoti zems brāķa un atgriešanas gadījumu skaits. Pārsvarā visiem klientiem brilles ir derējušas, neskatoties uz apstākli, ka tās ir pirktas attālināti.

Esam saņēmuši daudzas labas atsauksmes no pircējiem, kas izmanto Swiss Eye brilles dažādos apstākļos, piemēram, braukšanai ar automašīnu, šaušanas sacensībās, militārajās mācībās un citās aktivitātēs.

Tajos dažos gadījumos, kad ir bijis kāds brāķis, Swiss Eye vienmēr ir nodrošinājis detaļu vai briļļu maiņu bez papildus izmaksām, kas atvieglo mūsu darbu un nodrošina klientu apmierinātību.