×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

No 29. līdz 31. martam Lynxgear.lv jau ceturto gadu piedalīsies medību un makšķerēšanas izstādē Ķīpsalā, piedāvājot aplūkot jaunumus no pārstāvētajiem zīmoliem, kā arī jaunpienācējiem mūsu veikalā. Lynxgear.lv stendā būs daudzveidīgākā nažu izvēle, kā arī iespēja vērot nažu asināšanas demonstrācijas.

Kopš pagājušā gada izstādes ievērojami audzis Lynxgear.lv tirdzniecībā pieejamais nažu klāsts – šobrīd to ir jau vairāk nekā 1000. To vidū gan lietošanai dabā paredzētie, gan arī, piemēram, virtuves naži. Starp pēdējiem jaunpienācējiem ir kvalitatīvie itāļu zīmolu FKMD un Fox Knives naži. Arī tie būs apskatāmi izstādē, kura šogad mainījusi nosaukumu uz OUTDOOR RIGA 2019. Aicinām novērtēt!
Sestdien, 30. martā Lynxgear.lv stendā visas dienas garumā tiks demonstrēta nažu asināšanas tehnika ar izcilajām DMT dimanta galodām. Droši var atnest savu nazi vai nākt konsultēties, kā iegūt nevainojami asu instrumentu un noturēt tā asumu iespējami ilgāk.
Medniekiem Lynxgear.lv piedāvās vēl vienu jaunumu – ieroču tīrīšanas piederumus no vācu ražotāja Niebling. Šo produktu pamatā ir ilggadēja nozares speciālistu pieredze, tāpēc tie izceļas ne tikai ar savu kvalitāti, bet arī lietošanas ērtumu.
Un, protams, dodoties dabā neiztikt bez labiem apaviem. Tādi viennozīmīgi ir itāļu AKU zābaki, kas Latvijā pieejami arī Lynxgear.lv veikalā. 

Izstāde OUTDOOR RIGA 2019 ir viena no retajām iespējām iepazīties, uzdot jautājumus klātienē un, protams, iegādāties Lynxgear.lv veikalā pieejamās preces uz vietas Rīgā, jo ikdienā tas bāzējas Aizkrauklē.

Gaidīsim stendā Nr. A8!

galodas