×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Novembris Latvijai ir īpašs mēnesis un īpašs tas noteikti būs arī interneta veikala lynxgear.lv uzticamajiem klientiem, kuru profesija vai aizraušanās saistīta ar armiju. Bet tie jau nav svētki, ja nav dāvanu. Tāpēc visu novembra mēnesi interneta veikalā lynxgear.lv preču piegāde uz DPD Pickup Paku bodes punktiem – PAR BRĪVU!

Atgādinām, ka militārpersonām un drošības dienestu darbiniekiem pienākas arī mūsu pastāvīgā atlaide -10% jebkuram pirkumam. Savukārt starptautisko operāciju veterāni saņem atlaidi 12% apmērā.

Šobrīd Latvijā izveidoti jau vairāk nekā 130 Pickup Paku Bode punkti, kas atrodas ērti pieejamos un apmeklētos veikalos, salonos un citās pakalpojumu sniegšanas vietās. Atrodi sev tuvāko un saņem savu svētku paciņu bez maksas! Atrast tuvāku paku bodi vari šeit.

P.S. Izrādās, amerikāņi novembri pasludinājuši par Military Family Appreciation Month jeb mēnesi, kad tiek izteikta pateicība karavīru ģimenēm. Nav slikta tradīcija, jo patiešām – šī nodarbošanās no līdzcilvēkiem prasa daudz.