×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Pavasaris www.lynxgear.lv nāk ar jaunumiem. Un kuram gan nepatīk jaunumi?
Lai gan neesam kalniem bagāta valsts, Latvijā ir diezgan daudz alpīnisma entuziastu. Tieši tāpēc veikala klāsts pamazām tiek papildināts arī ar alpīnisma ekipējumu. Pie mums iespējams iegādāties čehu ražotāja Ocun iekares sistēmas un Rock Pillar klinšu kurpes, kā arī
ASV uzņēmuma Black Diamond pieres lukturus.

.

Īpaši jāizceļ internetveikalā www.lynxgear.lv pieejamais Ocun Zeptor iekares sistēmas starta komplekts. Tas ietver uzkabi, karabīni, siksnu krīta somas piestiprināšanai, pašu krītu un krīta somu, kā arī astotnieku. Ekipējums, kura kopējā vērtība ir ap 60 Ls, pērkot komplektā, maksās 44,95 Ls.
Gatavojoties siltajai aktīvās atpūtas sezonai, Lynxgear.lv internetveikalā jau pieejami Šveices zīmola Luminox funkcionālie, kvalitatīvie un gaumīgie rokaspulksteņi. Tie pielietojami gan militārām vajadzībām, gan pārgājieniem un pat niršanai.
Pavisam drīz gaidāmi jaunumi arī no jau pazīstamajiem un lietošanā pārbaudītajiem zīmoliem – Tasmanian Tiger un Helikon-Tex. Tasmanian Tiger ekipējums noteikti būs neaizstājams militārajās mācībās, airsoft spēlēs vai citos aktīvās atpūtas piedzīvojumos. Savukārt no Helikon-Tex pirmo reizi tiks piedāvāts apģērbs jaunās kamuflāžās, kā arī pavisam drīz piedāvājumā būs jauni produkti.
www.lynxgear.lv ir aktīvās atpūtas un militārā ekipējuma internetveikals, kas piedāvā tikai kvalitatīvas preces medniekiem un makšķerniekiem, militāristiem, pārgājienu un orientēšanās cienītājiem un tagad arī alpīnistiem. www.lynxgear.lv mērķis ir nodrošināt drošu un izturīgu ekipējumu aizraujošiem aktīvās atpūtas piedzīvojumiem, piedāvājot labākos risinājumus katra klienta vajadzībām. Kopš darbības uzsākšanas 2010.gadā veikals iekarojis stabilu vietu aktīvās atpūtas cienītāju vidū ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs, jo katru no lietām, ko piedāvājam pircējiem, bez šaubīšanās lietotu arī mēs paši.

{socialbuttons}