+371 2022 8895 info@lynxgear.lv

×
 x 

Cart is empty
Cart
Cart is empty

Brīvdienas sagaidām ar daudzsološu ziņu karavīriem un zemessargiem. Ceļā pie mums uz lynxgear.lv noliktavu ir pirmais sūtījums ar 75Tactical ekipējumu. Tajā ir vairāku veidu aptversomiņas, medicīnas piederumu somiņas, universālās pistoles makstis un cits noderīgs un funkcionāls taktiskais ekipējums.
Tiem, kam 75Tactical vārds ir jaunums, jāzina, ka tas ir vācu zīmols, ko raksturo neierasti plašs individuālā ekipējuma piedāvājums karavīriem. Sākot no dažādu sīkumu organaizeriem līdz pat kaujas un bruņu vestēm. Ekipējums piemērots visiem tradicionālajiem NATO valstu ieroču tipiem.

75Tactical izceļas ar kvalitāti un inovatīviem risinājumiem. Labs piemērs – attēlā redzamā veste Chest Rig Alpha. Izgatavota no izturīga auduma, ar kārtīgu šuvumu un lietošanai gatavu ekipējuma somiņu izvietojumu. Papildus ekipējuma somiņas ierocim vairs nav nepieciešamas. Uzvelc un ej!
Lynxgear veikalā 75Tactical piedāvājums parādīsies pakāpeniski, bet tiem, kam nav pacietības gaidīt, varat pieprasīt sev interesējušo ekipējumu uzreiz.75tactical chest rig alpha oliv 810951 1