+371 2022 8895 info@lynxgear.lv

×
 x 

Cart is empty
Cart
Cart is empty

Mūsu klienti jau noteikti ir pamanījuši, ka veikala preču klāstā parādījušās preces no Lielbritānijas uzņēmuma BCB International. Šis uzņēmums specializējas militārā, izdzīvošanas un āra aktivitāšu ekipējuma ražošanā un izplatīšanā.

.

Lynxgear.lv no šī uzņēmuma preču klāsta jau var piedāvāt dažādas aptieciņas, izdzīvošanas ekipējumu, maskēšanās ekipējumu u.c. Turpmāk Lynxgear.lv katalogs tiks papildināts ar BCB International arvien vairāk.
Lynxgear.lv preču katalogs tiks papildināts arī ar Vācijas uzņēmuma Swiss Eye aizsargbrillēm. Uz doto brīdi Lynxgear.lv ir nopērkamas vai pasūtāmas ballistiskās aizsargbrilles. Papildus tām Swiss Eye piedāvā arī sporta aizsargbrilles dažādām aktivitātēm dabā, tajā skaitā sporta veidiem, kas veicami lielos ātrumos. Swiss Eye preču klāstā ir sastopamas brilles gan pieaugušajiem, gan bērniem, tāpat ir arī brilles ar polarizētajām lēcām.
Uzreiz varam pateikt priekšā, ja neatrodat meklēto produktu Lynxgear.lv, droši rakstiet vēstules uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar visiem saviem jautājumiem.

 

{socialbuttons}