+371 2022 8895 info@lynxgear.lv

×
 x 

Cart is empty
Cart
Cart is empty

Pēc klientu lūgumiem esam atvēruši Lietota ekipējuma sadaļu, kurā ievietosim mūsu klientu iesūtītos priekšmetus pārdošanai. Tiks pieņemti sludinājumi par militārā un āra aktivitāšu ekipējuma pārdošanu.
Savu sludinājumu par ekipējuma pārdošanu būs izdevīgi ievietot Lynxgear mājaslapā tiem, kas vēlas, lai viņu pārdodamais ekipējums:

  1. būtu pamanāms Lynxgear mājaslapas apmeklētājiem, kas lielākā daļa ir esošās un bijušās militārpersonas, t.sk. zemessargi, drošības dienestu darbinieki un āra aktivitāšu entuziasti, un
  2. tiek rādīts salidzini.lv un kurpirkt.lv mājaslapu produktu meklēšanas sistēmās.
.

Lietotā ekipējuma sadaļā ievietotie priekšmeti nav veikala preces un tie nebūs pasūtāmi caur veikala grozu, bet gan nopērkami tieši no to īpašniekiem.
Ja vēlēsities uzzināt par šajā kategorijā ievietotajiem priekšmetiem vairāk informācijas vai ja vēlēsities tos iegādāties, Jums būs jāzvana priekšmeta īpašniekam, kas norādīts aprakstā.
Pārdodamo priekšmetu atlase tiks veikta, izskatot lūgumus par to izvietošanu. Pārdotie priekšmeti tiek izņemti ārā.
Ja Jūs vēlaties ievietot savu lietoto militāro vai āra ekipējumu šeit, lūdzam sazināties ar veikalu, sūtot visu informāciju uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Priekšmetu ievietošana šeit ir maksas pakalpojums - 1 priekšmeta ievietošanas cena ir 1,00 LVL/1,42 EUR, ieskaitot PVN, ja tas tiek piemērots, par rādīšanas laiku 1 mēnesis.