×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Ar katru dienu veikala Lynxgear katalogs tiek papildināts ar jaunu produkciju.
Jūlijā un augustā klāt nākuši tādi brendi kā Snugpak, Akah, 3M, ShedRain un citi, katrs ar sau diezgan unikālu produkciju.

.

Snugpak, kas Lielbritānijas militārā un āra ekipējuma ekipējuma ražotājs, ieinteresējis mūs ar saviem guļammaisiem, kuru daļa tiek piedāvāta arī Lynxgear. Guļammaisi izceļas ar savu kvalitāti, ilgstošu kalpošanas laiku un plašu cenu amplitūdu.

Akah
ir Vācijas uzņēmums, kas ražo un izplata kvalitatīvu medību ekipējumu un aprīkojumu. Pamazām mūsu klientiem piedāvāsim preces arī no šī ražotāja. Uz doto brīdi esam izvietojuši somas aksesuāriem un ieročiem. Sekojiet jaunumiem, šim brendam ir daudz interesantu preču!

3M
ir pasaulē populārs aizsarglīdzekļu ražotājs un izplatītājs. Lynxgear katalogs ir papildināts ar vairākiem dzirdes aizsarglīdzekļiem, pasīvajām un aktīvajām aizsargausīm. Šī brenda preces izceļas ar savu augsto kvalitāti un augsto cenu. Taču, tiklīdz cenu "sagremo", tad iegādātais ekipējums neļauj nožēlot par ieguldītajiem līdzekļiem.

ShedRain
ir Vācijas lietussargu ražotājs. Tā ražotie lietussargi izceļas ar savu oriģinālo dizainu un izturību. Ja meklēsiet lietussargu lietainajam rudenim, noteikti ir vērts ieskatīties šī brenda produkcijā.

CamelBak
ir populārs ASV brends, kas piedāvā plašu mugursomu klāstu un aksesuārus. Jau piedāvājam vairākus Camelbak produktus, kas ir ar lielisku dizainu un augstu kvalitāti.

Pa vasaru ir parādījušies vēl divi ASV nažu un multinstrumentu brendi - Cold Steel un Leatherman. Abi piedāvā augstvērtīgu un unikālu produkciju. Vairāki klienti jau ir iegādājušies un snieguši labas atsauksmes.

Plānojam drīzumā piedāvāt šādus brendus: LOWA, Badlands, Blackhawk, KHS, Warrior Assault Systems, Under Armour, Vega Holster, Brandit un citus.

Sekojiet jaunumiem!

P.S. Sūtiet savus priekšlikumus par brendiem, ko vēlaties redzēt Lynxgear katalogā!