×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Tasmanian Tiger TT Мешочек спасательной команды МК II

Рейтинга нету: 0

SKU: 7790.331
Цена 38,00 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 6,60 €
14d.gif
Preloader
Soma glābšanas piederumiem ar dažādiem nodalījumiem un elastīgām cilpām. Optimizēts cilpu izkārtojums salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.
 • Dažādi nodalījumi
 • Fiksācijas cilpas
 • Ietilpst arī āķi-un-cilpas, kuras ir iespējams marķēt
 • Caurspīdīga sānu kabata satura sarakstam / dokumentiem

Izmēri: 23 x 13 x 8 cm
Svars: 2265 g
Materiāls: 420 HD Nylon

Tasmanian Tiger – profesionāļu ekipējuma zīmols

Kā profesionālā militārā un policijas ekipējuma piegādātājam, visi TASMANIAN TIGER produkti ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem un ar vislabāko funkcionalitāti. Visaptverošais izstrādes darbs vienmēr ir balstīts uz lietotāju īpašajām vajadzībām un prasībām.No prototipa līdz sērijveida ražošanai visi produkti tiek ražoti paša uzņēmuma ražošanas rūpnīcā. Tas nodrošina pastāvīgi augstu kvalitātes līmeni. Katru ražošanas procesa posmu, sākot no materiālu iegādes līdz ražošanai līdz galīgajām pārbaudēm, starptautisko standartu precīzi nosaka un regulāri pārbauda neatkarīgi pārbaudes centri. Katrs produkts tiek pārbaudīts, pirms produkts tiek izlaists, un tam tiek piešķirts sērijas numurs, kas pēc tam tiek saglabāts uzņēmuma datubāzē.Jūs varat paļauties uz TASMANIAN TIGER produktiem jebkurā vietā jebkurā laikā.Brenda valsts - Vācija.
Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

  Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

  Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

  cards sm

  Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
  Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.