×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Fallkniven DC3 Dimanta/Keramiskā galodiņa

Рейтинга нету: 0

SKU: DC3
Fallkniven DC3 Dimanta/Keramiskā galodiņa - divpusēja galodiņa ar dimanta skaidu galodu no vienas puses un keramisko galodu no otras puses.
Цена 19,90 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 3,45 €
Количество на нашем складе: 6
Preloader

Šī ir divpusēja galodiņa ar dimanta skaidu galodu (25 mikroni) no vienas puses un keramisko galodu, kas pagatavota no sintētiskā safīra, no otras puses. Šo materiālu priekšrocība ir tajā, ka galoda paliks plakana, neskatoties uz nolietojuma pakāpi, kas ir ļoti svarīgi naža asināšanā. Tas notiek pateicoties tam, ka šie materiāli ir vieni no cietākajiem, ko piedāvā Fallkniven, līdz ar to ar šo galodu Jūs spēsiet noasināt pat ļoti cietus asmeņus. Galodas lietošanai nav nepieciešams lietot jebkādu lubrikantu. Tīrīšana jāveic ar siltu ūdeni un, pēc nepieciešamības, ar šķidrām ziepēm.
Komplektā ar ādas maku.
Izmēri: 25 x 75 mm

Kā lietot Fallkniven DC galodas:
Ja nazis ir palicis neass, tad asināšanu ieteicam veikt ar dimanta galodas pusi. Līdz ko ar to ir panākta asmens atjaunošana, naža asināšanu var turpināt ar keramisko galodas pusi, lai panāktu augstas pakāpes asumu.
Galoda jālieto bez lubrikantiem, t.sk. eļļa vai ūdens.
Asināšanu veicama šādi: novietojiet guļus naža asmeni uz galodas, paceliet naža asmens muguru augstumā, kas aptuveni atbilst asmens biezumam, un tad sāciet riņķveida kustības ar nazi pa galodu.
Tintes triks:
Nokrāsojiet asmens maliņu ar marķieri. Tādā veidā Jūs varat novērot, cik precīzi Jūs asināt asmeni.
Naža asuma pārbaude:
Lai pārbaudītu naža asumu, ļoti viegli uzlieciet asmeni uz naga un viegli velciet nazi, tā it kā Jūs gribētu griezt. Ja asmens bez piepūles griež nagu, tas noteikti ir pietiekami ass vairums uzdevumiem.
Iestrādes periods:
Jauna galoda sākotnēji liksies ļoti raupja. Raupjums noņemsies pirmajā asināšanas reizē.

Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.