×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Из-за большого количества заказов доставка может задерживаться. Планируйте покупки вовремя!

Spyderco ARK нож

Рейтинга нету: 0

SKU: 02SP415
Цена 104,95 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 18,21 €
1-4w.gif
Preloader

ARK, kas saīsinājumā nozīmē "Always Ready Knife" (Vienmēr Gatavs Nazis) ir mazs izmērā, taču  ļoti spējīgs un daudzpusīgs nazis. Dizains ir radies sadarbojoties diviem nažu dizaineriem- John Shirley and Sam Owens. Naizs ir neticami kompakts, tomēr ar izcilu apstrādes spēju un tas ir spējīgs paveikt pat visgrūtākos darbus. Asmenis ir izgatavots no slāpekļa sakausējuma ar H1 tērauda un ir 100% izturīgs pret koroziju. Stiklšķiedras rokturis nodrošina drošu un ērtu darbu jebkuros laikapstākļos pateicoties divvirzienu rūtainajai apdarei. Radīts nēsašanai iekarinot kaklā. Tam paredzēta polimēra naža maksts ar lodīšu ķēdīti. Nazis ir īpaši plāns un viegls, un ir tikko pamanāms- līdz kamēr ir nepieciešams.

Garums: 12,6
Asmens garumsh: 6,5
Asmens biezums: 0,8
Svars: 26,0 g
Asmens materiāls: H1
Roktura materiāls: FRN
Krāsa: Melna

Spydercospyderco

Pirmais Spyderco kabatas nazis izgatavots 1981. gadā. Pat tad viņi izmantoja tā saukto „Spyderhole”- apaļu caurumu asmenī. Ar cauruma palīdzību naži var tikt atvērti ļoti viegli un ātri, izmantojot tikai rokas īkšķi. Gadu gaitā Spyderco ir kļuvis par vienu no pasaulē vadošajiem zīmoliem, un šobrīd tas ir policijas un militāro spēku apgādātājs visā pasaulē. Neskaitāmi jauninājumi, perfekta meistarība un labāko materiālu izmantošana raksturo šo produkciju.

Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2021 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.