×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Из-за большого количества заказов доставка может задерживаться. Планируйте покупки вовремя!

Muela Husky лесной нож

Рейтинга нету: 0

SKU: 02MU079
Цена 79,95 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 13,88 €
1-4w.gif
Preloader

Jaunais Husky nazis ātri iepatiksies tā lietotājam. Tas ir universāls meža un nometņošanas nazis. Rokturis labi gulsies rokā, kā arī neslīdēs, arī būdams mitrs.
MOVA tērauds asmenim (HRC 58) ļaus strādāt jebkuros apstākļos.
Komplektā ar skaistu, melnu ādas maksti.

Asmens materiāls: MOVA
Roktura materiāls: Micarta
Kopējais garums: 21,5 cm
Asmens garums: 10,4 cm
Asmens biezums: 3.9 mm
Svars: 163 g
Valsts: Spānija

Muela uzņēmums ir jau 60 gadus kā viens no spēcīgākajiem klasisko medību nažu ražotājiem Eiropā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kuru nodibināja Eladio Muela 1952. gadā un kuru kopīgi vada pieci viņa bērni. Uzņēmums no mazas ražotnes mazā darbnīcā pašlaik ir veiksmīgi pārvērties par augsto tehnoloģiju ražotāju ar apjomu līdz pat aptuveni 350 000 nažu gadā. Neskatoties uz augsto tehnoloģiju ieviešanu, nažu ražošanā Muela kompānijā ir vēl joprojām liela nozīme roku darbam. Īpaši sarežģītajā raga apstrādes procesā, kas ir viena no Muela specialitātēm, nevar iesaistīt automatizētu izgatavošanu. Tāds darbs prasa ilgstošu pieredzi, tāpēc tos izgatavo meistari pašrocīgi. Uzņēmums lielu uzmanību pievērš arī augstas kvalitātes koka rokturu izgatavošanai no vietējiem Spānijas kokiem un no ārzemju eksotiskajiem kokiem.
Visas darbības nažu ražošanā tiek veiktas Muela rūpnīcā, ieskaitot augstas kvalitātes naža makstu izgatavošanu. Pateicoties šādai pieejai Muela ir izdevies saglabāt savu nažu izgatavošanas filosofiju, iestrādes un tradīcijas. Rezultātā Muela naži ir uzticami mednieku un āra aktivitāšu produkti, uz kuriem var akli paļauties.
Pārsvarā visi Muela naži pagatavoti no Spānijas nerūsējošā tērauda MOVA, kuram cietība pēc Rokvela skalas ir no 57-61 HRC punkti, un komplektā tie ir ar augstas kvalitātes brieža ādas naža maksti.

Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.