×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Из-за большого количества заказов доставка может задерживаться. Планируйте покупки вовремя!

Muela Gavilan Micarta охотничий нож

Рейтинга нету: 0

SKU:
Цена 109,95 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 19,08 €
Цвет рукоятки
1-4w.gif
Preloader
Masīvais Gavilan Micarta ir lieliska izvēle, ja nepieciešams izturīgs un neiznīcināms nazis āra darbiem. Kā, jau sevi pierādījušā Rhino Micarta naža lielāka versija, Gavilan Micarta ar savu plato ledus-rūdīto asmeni un bagātīgi proporcionēto rokturi, kurš izgatavots no Micarta materiāla, nazis nodrošina ar lielisku apstrādi, pat grūtos darbos. Iekļautā naža maksts, kas ir vienā krāsa ar naža rokturi (melna/ brūna) un un ar pieskaņoto siksniņu ir perfekts komplekts. Konusveida asmenis nodrošina nazim lielisku līdzsvaru. Asmenis izgatavots no 4116 nerūsējošā tērauda.
Kop. garums: 25,3 cm
Asmens garums: 12,5 cm
Asmens biezums: 4,4 mm
Svars: 320,0 g
Asmenis: 4116
Rokturis Micarta
Krāsa: Brūna/ Melna

Muela

Muela uzņēmums ir jau 60 gadus kā viens no spēcīgākajiem klasisko medību nažu ražotājiem Eiropā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kuru nodibināja Eladio Muela 1952. gadā un kuru kopīgi vada pieci viņa bērni. Uzņēmums no mazas ražotnes mazā darbnīcā pašlaik ir veiksmīgi pārvērties par augsto tehnoloģiju ražotāju ar apjomu līdz pat aptuveni 350 000 nažu gadā. Neskatoties uz augsto tehnoloģiju ieviešanu, nažu ražošanā Mueal kompānijā ir vēl joprojām liela nozīme roku darbam. Īpaši sarežģītajā raga apstrādes procesā, kas ir viena no Mueal specialitātēm, nevar iesaistīt automatizētu izgatavošanu. Tāds darbs prasa ilgstošu pieredzi, tāpēc tos izgatavo meistari pašrocīgi. Uzņēmums lielu uzmanību pievērš arī augstas kvalitātes koka rokturu izgatavošanai no vietējiem Spānijas kokiem un no ārzemju eksotiskajiem kokiem.
Visas darbības nažu ražošanā tiek veiktas Muela rūpnīcā, ieskaitot augstas kvalitātes naža makstu izgatavošanu. Pateicoties šādai pieejai Muela ir izdevies saglabāt savu nažu izgatavošanas filosofiju, iestrādes un tradīcijas. Rezultātā Muela naži ir uzticami mednieku un āra aktivitāšu produkti, uz kuriem var akli paļauties.
Pārsvarā visi Muela naži pagatavoti no Spānijas nerūsējošā tērauda MOVA, kuram cietība pēc Rokvela skalas ir no 57-61 HRC punkti, un komplektā tie ir ar augstas kvalitātes brieža ādas naža maksti.

Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.