×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Из-за большого количества заказов доставка может задерживаться. Планируйте покупки вовремя!

Fallkniven F1bz нож для выживания

Рейтинга нету: 0

SKU: F1bz
Fallkniven F1bz izdzīvošanas nazis - izdzīvošanas un medību nazis.
Цена 189,00 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 32,80 €
Lietošanas roka
Количество на нашем складе: 1
Preloader

Šis nazis ir izveidojis jaunu naža standartu. Tik svarīgi kritēriji kā dizains, ergonomika un ekonomija ir ņemti vērā šī naža izstrādē. F1 modelis atbilst starptautiski ar tradīcijām nodibinātiem standartiem izturībā, personiskajā drošībā un naudas vērtībā.
F1 naži ir oficiāli iekļauti Zviedrijas gaisa spēku pilotu izdzīvošanas komplektos kopš 1995. gada.
F1 naži pārstāv pavisam jaunu filosofiju nažu izgatavošānā izdzīvošanas vajadzībām. Tas apvieno paaudzēs krāto pieredzi nažu izgatavošanā un moderno nažu izgatavošanas tehnoloģiju. Parocīgais izmērs, pārdomātais dizains, nepārspējami izturīgais laminētais tērauds ir tikai dažas no daudzajām tā raksturpazīmēm, kas padara šo nazi par instrumentu, uz kuru var paļauties ikdienā un ekstremālajās situācijās. 
F1 nazis ir ļoti universāls. Drošais un patīkamais satvēriens kombinācijā ar cieto, laminēto tēraudu padara šo nazi par ļoti noderīgu un pat neaizvietojamu ne tikai ikdienas darbos, bet arī ekstremālās situācijās. F1 modeļiem ir iespējams izvēlēties divu veidu naža makstis - kabatas veida ādas maksti, kas nazi tur pilnībā noslēgtu, ar stipru dubulto slēģi, vai zytel maksti, kas var tikt izmantota ar vienu roku.

F1bz melnais nazis
Pastāv brīži, kad lietojot nazi, ir vēlēšanās izvairīties no gaismas atspulga, ko var radīt asmens pulētā virsma. Ja tā, tad melnais F1 bz nazis ar CerCoat 8H asmens klajumu ir tava izvēle. Šis klajums ne tikai padara asmeni melnu, bet arī ļoti labi aizsargā to no mazākās rūsēšanas iespējas.
Zytel naža maksts
Šī maksts ir droša un stipra, unar īpašībām, kuras būs pievilcīgas katram naža lietotājam. Maksts ir izlieta ar injekcijas metodi. Pieejama arī versijā, kas piemērota kreiļiem.

Asmens materiāls: Lam. VG10 (59 HRC)
Roktura materiāls: Thermorun
Kopējais garums: 21,0 cm
Asmens garums: 9,7 cm
Asmens biezums: 4,5 mm
Svars: 150 g
Valsts: Zviedrija

10 gadu garantija!

Ražotāja mājaslapa un katalogs.
Fallkniven nažu izturības testēšanas rezultāti.


Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2021 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.