×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Из-за большого количества заказов доставка может задерживаться. Планируйте покупки вовремя!

Böker Plus Armed Forces Tanto Fixed Blade nazis

Рейтинга нету: 0

SKU: 02BO216
Boker Plus Armed Forces Tanto Fixed Blade nazis - izturīgs kaujas nazis karavīriem.
Цена 125,95 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 21,86 €
1-4w.gif
Preloader

Boker Plus Armed Forces Tanto Fixed Blade nazis - izturīgs kaujas nazis karavīriem.
Daudziem ir zināmi militārā ekipējuma veikali ASV armijas militārajās bāzēs visā pasaulē, kur karavīri var iegādāties papildus ekipējumu, piemēram, nažus. Papildus regulāri ražotajiem armijas nažiem bruņotie spēki izstrādā īpašus nažu modeļus, kuru uzdevums ir pilnībā atbilst tām vajadzībām un prasībām, kuras izvirza mūsdienu kaujas lauks. Viens no šādiem uzdevumiem pirmo reizi tika iedots arī ārzemju uzņēmumam Boker (no ASV perspektīvas). Uzņēmums Boker izgatavoja šī naža modeli ar preču zīmi Boker Plus un uzdeva to ražot Boker partneriem tālajos Austrumos pēc stingriem kritērijiem un ar stingru kvalitātes kontroli.
Šim nazim ir raksturīga ļoti laba universāla kaujas naža cenas un īpašību attiecība. Ar PVD klāts 440C nerūsējošā tērauda asmens nodrošina labāko asmens asuma dilumnoturību, kas padara nazi par labu izvēli lietošanai kaujas laukā. Naža asmenim ir divas šķautnes ar daļēju robojumu. Roktura dekoratīvās uzlikas izgatavotas no G-10 (stiklšķiedras paveids, piesūcināts ar vasku), kas nazim ļauj izturēt paaugstināto lietošanas intensitāti kaujas apstākļos. Rievas naža rokturī pasargā lietotāju no naža izslīdēšanas. Noteikti viens no izvēlētajiem nažiem daudziem ASV armijas karavīriem. Līdzko Jūs paņemsiet šo nazi rokā, Jūs sapratīsiet, kas tas izturēs jebkuru pielietojumu. Komplektācijā ar izturīgu Cordura auduma naža maksti.

Asmens materiāls: 440C
Roktura materiāls: G10
Kopējais garums: 33,0 cm
Asmens garums: 18,5 cm
Asmens platums: - mm
Svars: 350 g
  Всего отзывов: 0
  Средний Рейтинг: 0
  5 Звезда
  0
  4 Звезда
  0
  3 Звезда
  0
  2 Звезда
  0
  1 Звезда
  0

   Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

   Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

   cards sm

   Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
   Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.