×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

FKMD E.R.T. Многоцелевой нож для выживания и спасания

Рейтинга нету: 0

SKU:
Цена 101,95 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 17,69 €
Цвет
1-4w.gif
Preloader
Multi Purpose Survival Knife Rescue Utility saliekamais nazis tika radīts glābējiem vai transportlīdzekļu vadītājiem augsta riska situācijām, kur nepieciešams instruments, lai ātri sagrieztu auklas un siksnas, tiekot ārā no kaut kurienes vai pēc ekipējuma sagriešanas sniedzot nepieciešamo medicīnisko palīdzību.no siksnām un tiktu ārā no transportlīdzekļa. Melnais asmenis  izgatavots no N690 tērauda. Nazis ir aprīkots ar stikla belzeni un īpašu siksnu griezēju.
Ergonomiskā roktura uzlikas izgatavotas no FORPRENE materiāla, kas ir neslīdošs. Nazis nodrošina labu satvērienu jebkuros laikapstākļos.
Atverams ar vienu roku no abām pusēm.
L.A.W.K.S. Drošības Sistēma

FKMD

Fox Knives Military Division (FKMD) ir Fox Knives preču zīme, kas tika izveidota 2005. gadā. Šī brenda preču mērķauditorija ir ar īpašām prasībām pret nažiem - policija, armija un glābšanas dienesti. Kopš preču zīmes izveidošanas tās produkcija ir pieprasīta un atpazīta NATO, kā arī speciālo uzdevumu vienībās. Naži izceļas ar augstu funkcionalitāti, drošumu un izturību.
Izgatavots sadarbībā ar Iraq Freedom.

Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.