×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Из-за большого количества заказов доставка может задерживаться. Планируйте покупки вовремя!

BARIGO E7 многофункциональные наручные часы

Рейтинга нету: 0

SKU:
BARIGO E7 daudzfunkcionālais rokaspulkstenis - vīriešu ūdens izturīgais daudzfunkcionālais rokaspulkstenis, īpaši piemērots lietošanai kalnā kāpējiem.
Цена 199,00 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 34,54 €
Вариант
Количество на нашем складе: 1
Preloader

Barigo E7 ir ideāls āra aktivitāšu cienītāja kompanjons. Šis pulkstenis ir laika prognozes stacija, kompass, altimetrs, kas, protams, papildināts ar tādām funkcijām hronometrs, datums un laiks. Vienkārša nolasīšana un laika prognozē nākamajām 24-48 h. Barometrs uzrāda gaisa spiedienu un grafiski atspoguļo laika prognozi. Elektroniskais kompass uzrāda virzienu un vērtību grādos. Pulkstenī var saglabāt 20 augstuma uzstādījumus un plānotos to sasniegšanas laikus, tādā veidā prognozējot vai nospraužot vēlamo maršruta izpildes ātrumu. Altimetrs uzrāda no - 900 līdz +9100 m, barometrs - no 300 - 1100 hPa, ko papildina termometrs (-10 līdz +60 C). Ūdensizturība - 5 BAR.
Svars ir 78 g, ciparnīca - 30 mm diametrā.
Informācija ražotāja mājaslapā.

BARIGO uzņēmums ir dibināts 1926. gadā Vācijas Dienvidrietumos un ir kļuvis par vienu no vadošajiem laikapstākļu un altimetru ražotājiem pasaulē. Vairāk nekā 30 gadus izpletņlēcēji, alpīnisti un tūristi ir paļāvušies uz mehāniskajiem BARIGO altimetriem. 90.-to gadu sākumā ar pirmajiem digitālajiem altimetriem BARIGO ieguva vairākas godalgas par dizainu un jaunievedumiem nozarē. Nesen BARIGO atkārtoti ieguva "Red Dot Award 2004" par vienu no pēdējiem izstrādājumiem - altimetrs Nr. 44 ar iebūvētu kompasu un barometru.

Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.