×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Tickless Baby отпугиватель клещей

Рейтинга нету: 0

SKU:
Цена 27,00 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 4,69 €
Цвет
Количество на нашем складе: 1
Preloader
Tickless ērču atbaidītājs zīdaiņiem un bērniem ir ideāls risinājums aizsardzībai pret ērcēm jau no pašām pirmajām dienām, ko bērns pavadījis ārpus telpām. Paredzēts zīdaiņiem, maziem bērniem un bērniem vecumā no 0 līdz 10 gadiem.
Informācija
Šī elektroniskā ierīce paredzēta ērču atbaidīšanai medību, pikniku, kā arī pastaigu un visu citu āra aktivitāšu laikā, absolūti dabai un cilvēkam draudzīgā veidā. Netoksiska ierīce, neizdala ķīmiskas vielas, vai smaržas, ierīce izdala ultraskaņas impulsus kas ir nekaitīgi cilvēkiem un dzīvniekiem, bet tie traucē ērcēm, noturot tās pa gabalu no impulsa, vai liekot tām doties prom no impulsa signālu vietas. TickLess ierīci piestiprina pie apģērba ar plastmasas klipsi jeb ar siksniņu, izverot to caur tai paredzētajiem caurumiem. Pievērsiet uzmanību, lai ar apģērbu netiktu aizsegta ierīces priekšdaļa un tādējādi netiktu traucēta ultraskaņas impulsu darbība. Mājdzīvnieku gadījumā piestipriniet ierīci pie kakla siksniņas. Darbības rādiuss aptuveni 1,5m. Glabāt no bērniem drošā vietā.

Lietošana:
Izvelciet plastmasas plāksnīti, kura atdala litija bateriju (kas jau ir ievietota ierīcē). Pārbaudiet vai ierīce strādā, piespiežot pogu. Mirgojoša lampiņa norāda uz to vai ierīce strādā. Baterija nav maināma. Darbības laiks aptuveni 3000 stundas, jeb 8 līdz 12 mēneši. Ierīce nav izslēdzama.

Uzmanīgi: ierīce ir maza, tādēļ īpaši pievērsiet uzmanību, lai tā nekļūst par bērnu rotaļlietu. Ražots: Itālijā. 

Parametri
 • Preces kods: PRO10-BABY
 • Ražotājs: Tickless
 • Aizsardzība līdz (mēn): 9 - 12
 • Bez ķimikālijām: Jā
 • Darbības rādiuss (m): 1,5
 • Pilienu drošs: Jā
 • Baterijas kontroles poga: Jā
 • Auto-izslēgšanās funkcija: Nē
 • Iepakojums: Baby
Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

  Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

  Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

  cards sm

  Все права защищены © 2010 - 2019 SIA "LATLYNX"
  Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.