×
 x 

Корзина пуста
Корзина
Корзина пуста

Tatonka RFID B naudas maks

Рейтинга нету: 0

SKU: 2951
Tatonka RFID B naudas maks - naudas maks ar iestrādātu CRYPTALLOY aizsargkārtu, kas aizsargā pret datu zādzībām no ID un bankas kartēm.
Цена 19,00 €
Скидка
Вкл. НДС 21%: 3,30 €
Цвет
14d.gif
Preloader

Tatonka RFID B naudas maks satur iestrādātu CRYPTALLOY aizsargkārtu, kas aizsargā pret datu zādzībām no ID un bankas kartēm.
Bankas kartes, pases, ID kartes arvien vairāk tiek izstrādātas ar RFID (Radio Frequency Identification) čipiem, kas satur Jūsu personīgo informāciju. Šie čipi var tikt ātri nolasīti, izmantojot radiofrekvences, bez fiziska kontakta. Diemžēl tas var notikt arī Jums nezinot. Tatonka RFID B naudas maks ir droša vieta, kur glabāt savas kartes, jo tas satur CRYPTALLOY folija kārtu, kas bloķē radio viļņus, novēršot mēģinājumus nozagt Jūsu datus.
Pats naudas maks ir salokāms auduma naudas maks, kas satur lielu skaitu kabatiņu un nodalījumu. Tajā būs daudz vietas piezīmēm, vizītkartēm, bankas kartēm, banknotēm un monētām. Lieliski noderēs ceļojumos un pārgājienos. Izturības ziņā pārspēj ādas makus, īpaši attiecībā uz noturību pret mitrumu un nodilšanu. Naudas maks īpaši piemērots lietošanai ar Eiro valūtu.

Izmēri: 9x 12 x 2 cm
Svars: 70 g
Materiāls: T-Square Rip
Всего отзывов: 0
Средний Рейтинг: 0
5 Звезда
0
4 Звезда
0
3 Звезда
0
2 Звезда
0
1 Звезда
0

    Просмотреть 0 обзор/-а покупателей.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Все права защищены © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Полное или частичное копирование и распространение информации с www.lynxgear.lv без SIA "LATLYNX" письменного разрешения запрещено.