USGladius Thraex XII Tactical nazis

Vērtējuma nav: 0

SKU: 0311100010
Cena: 139,00 €
Atlaide
Iesk. PVN: 24,12 €
1-4w.gif
Preloader

USGladius® nažu dizains ir aizgūts no Romiešu kaujas zobena Gladius (īsais zobens), kas saskaņā ar vēsturnieku sniegto informāciju bija standarta ierocis Romas leģionā un kas sevi apliecināja gan kaujās, gan gladiatoru cīņās 400 gadu garumā.
Šis unikālais dizains piedāvā izlīdzīnātu svaru un neparastu izskatu, kas nepiemīt mūsdienu armijas nažiem.

Nazim ir noņemamas roktura uzlikas, kas ļaus modificēt nazi pēc lietotāja uzskatiem, pamainot roktura uzlikas vai vispār lietotjot nazi bez tām samazinātam svaram mešanai, vieglākai tīrīšanai vai pielāgošanai izdzīvošanas funkcijām.
Roktura apaļais nobeigums piešķir nazim klasisku un astētisku izskatu, nodrošina konstrukcijas līdzsvaru un neļaus izslīdēt nazim no rokām.

Nazis, protams, izgatavots pilnā metāla konstrukcijā. Tas izgatavots kā kolekcionāru nazis vai kā idzīvošanas, meža nazis - tas izturēs praktiski jebkurus pārbaudījumus.

Thraex™ XII Tactical ir ar pilna garuma konstrukciju, abpusēju asmeņa asinājumu, titāna pārklājuma nerūsējoša tērauda asmeni, kuram vienā pusē ir zāģveida iegriezumi. Rokturis ir izgatavots no gumijota polimēra. Šis ir pirmais no USGladius nažiem, kas nosaukts par godu Traķijas stila romiešu gladiatoriem.
Komplektā ar pastiprinātas plastmasas taktisko naža maksti un noņemamu somiņu izdzīvošanas priekšmetiem (Thracian style of Roman gladiators).

Tehniskā informācija:
- Asmens: nerūsējošais tērauds 8Cr13MoV
- Rokturis: Micarta
- Garums kop.: aptuveni 30.5 cm
- Asmens garums: aptuveni 16.5 cm
- Asmens biezums: aptuveni 5 mm
- Svars: aptuveni 315 g

Brand country - U.S.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.