×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

BARIGO E7S daudzfunkcionālais rokaspulkstenis

Vērtējuma nav: 0

SKU:
Ūdens izturīgais daudzfunkcionālais rokaspulkstenis, īpaši piemērots lietošanai alpīnistiem.
Cena: 185,00 €
Atlaide
Iesk. PVN: 32,11 €
Krāsa
1-4w.gif
Preloader

E7S ir mazāks pulkstenis par E7 modeli, taču ietver to pašu funkcionalitāti - altimetru, kompasu, barometru un hronometru. Tiek piedāvāts trīs krāsās ar iespēju pieskaņot to savām stila vēlmēm.

Šis pulkstenis ir laika prognozes stacija, kompass, altimetrs, kas, protams, papildināts ar tādām funkcijām hronometrs, datums un laiks. Vienkārša nolasīšana un laika prognozē nākamajām 24-48 h. Barometrs uzrāda gaisa spiedienu un grafiski atspoguļo laika prognozi. Elektroniskais kompass uzrāda virzienu un vērtību grādos. Pulkstenī var saglabāt 20 augstuma uzstādījumus un plānotos to sasniegšanas laikus, tādā veidā prognozējot vai nospraužot vēlamo maršruta izpildes ātrumu. Altimetrs uzrāda no - 900 līdz +9100 m, barometrs - no 300 - 1100 hPa, ko papildina termometrs (-10 līdz +60 C). Ūdensizturība - 5 BAR.
46 x 44 x 14 mm, svars ir 55 g.
Informācija ražotāja mājaslapā.

BARIGO uzņēmums ir dibināts 1926. gadā Vācijas Dienvidrietumos un ir kļuvis par vienu no vadošajiem laikapstākļu un altimetru ražotājiem pasaulē. Vairāk nekā 30 gadus izpletņlēcēji, alpīnisti un tūristi ir paļāvušies uz mehāniskajiem BARIGO altimetriem. 90.-to gadu sākumā ar pirmajiem digitālajiem altimetriem BARIGO ieguva vairākas godalgas par dizainu un jaunievedumiem nozarē.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.