×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Work Sharp Elektriskais Nažu un instrumentu asinātājs

Vidējais vērtējums: 5

SKU: 09DX003
Work Sharp Elektriskais Nažu un instrumentu asinātājs - visu veidu nažu un instrumentu asinātājs ar abrazīvajām lentām.
Cena: 129,90 €
Atlaide
Iesk. PVN: 22,54 €
Skaits mūsu noliktavā: 3
Preloader

Work Sharp Elektriskais Nažu un instrumentu asinātājs ar abrazīvajām lentām. Noteikti ieteicams asināmais liela skaita nažu īpašniekiem, dārgu tērauda nažu īpašniekiem, keramisko nažu īpašniekiem, kā arī tiem, kam regulāri nepieciešams saimniecībā uzasināt dažāda veida instrumentus.

Šis asinātājs ir radīts, lai Jūs varētu noasināt visus savus nažus un instrumentus, kā arī šķēres un citus metāla priekšmetus, kur nepieciešama nelielu laukumu slīpēšana metāla virsmai.
Asinātājā tiek izmantotas elastīgās abrazīvās lentas, tāpēc ar to ir iespējams asināt taisna asmeņa nažus, robotos nažus, filejas nažus, āķveida asmeņa nažus un citu veidu asmeņu nažus (skatiet video). Asināšanas ātrums ir pārdomāts un uzstādīts tā, lai tas nepārkarsētu nažus un nesabojātu to īpašības.

Lai asināšana būtu vienkārša, asinātājam ir izgatavots īpašs rāmis, kas ļauj novietot naža asmeni asināšanai vajadzīgajā leņķī. Ar šo asinātāju Jūs pēc nepieciešamības varēsiet izmantot 65°, 50°, 40° un 20° grādu vadulas.

Līdzīgus asinātājus izmanto profesionāli nažu izgatavotāji un lietotāji savu nažu asināšanai, iegūstot augstas pakāpes asmens asumu.

Ar šo asinātāju Jūs varat asināt arī savus mājas instrumentus - šķēres, cirvjus, mačetes, dārza šķēres, lāpstas un daudzus citus, kuriem ir nepieciešama asināšana.

Komplektācijā ietilpst divi komplekti ar elastīgajām asināšanas lentām, katrā ir trīs veidu lentas P80, P220 un 6000, instrukcija, DVD disks ar instrukcijām.

Papildus var iegādāties: papildus lentas P80, P220 un 6000, kā arī dimanta lentas, kas izmantojamas arī keramisko nažu asināšanai.Work Sharp Elektriskais Nažu un instrumentu asinātājs
Kopumā vērtējumu: 1
Vidējais vērtējums: 5
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0
 • Work Sharp Elektriskais Nažu un instrumentu asinātājs
  5

  23-12-2019
  Ļoti labs inerneta veikaliņš! ?Piegāde ātra, prece kvalitatīva tā tik turēt ??un būs gan Jums, gan mums -pircējiem labi !?
  Rīga - Latvia
  Vai Jums šī atsauksme palīdzēja? Paldies par Jūsu vērtējumu.

Skatīt visas 1 pircēja/-u atsauksmes.

Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

cards sm

Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.