Fox Knives Macio mačete

Vērtējuma nav: 0

SKU: 683
Cena: 107,95 €
Atlaide
Iesk. PVN: 18,74 €
1-4w.gif
Preloader
MACIO (kas ir izgatavots FOX rūpnīcā Itālijā) ir nazis-mačete ar asmeni, kas izgatavots no 12C27 Sandvik augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Asmenim ir satīna apdare. Rokturis ir izgatavots no melna FRN (Stiklšķiedras pastiprināta materiāla) apvienojumā ar gumiju. Komplektā iekļauta melna ādas naža maksts.

Kopējs garums: 51,0
Asmens garums: 36,0
Asmens biezums: 3,5 mm
Svars: 630,0 g
Materiāls: 12C27 Sandvik
Rokturis:  FRN + gumija

Fox Knives

Aptuveni pirms 40 gadiem Oreste Frati izveidoja uzņēmumu Fox Coltellerie, kas šodien ir plaši pazīstams kā Fox Knives. Pēc ilgstošas pieredzes ražošanā, kā arī izplatīšanā viņš dibināja savu biznesu 1977. gadā, kas kopš tā laika darbojas kā ģimenes uzņēmums.

Ar lielu daudzumu ieviestu inovāciju, pastāvīgi pārbaudot jaunus materiālus un metodes, Fox ir bijis viens no līderiem nažu tirgū. Papildus tradicionālo un eleganto nažu ražošanai, taktisko nažu izgatavošanas koncepcija policijai un militārajām vajadzbām ir būtiska Fox nažu ražošanas sastāvdaļa.
Oficiālais NATO piegādātāja sertifikāts rāda nopietnību, ar kuru Fox īsteno augšupeju un papildina piedāvāto nažu klāstu ar sadaļu FMKD.

Fox Knives piedāvā nazi gandrīz katrai gaumei un katrai vajadzībai.
Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.