Fjall Raven Bergen 30 l mugursoma

Vērtējuma nav: 0

SKU: 26014
Fjall Raven Bergen 30 l mugursoma - mitrumizturīga un funkcionāla ikdienas un ceļojumu mugursoma.
Cena: 134,95 €
Atlaide
Iesk. PVN: 23,42 €
1-4w.gif
Preloader

Fjall Raven Bergen 30 litru mugursoma - mitrumizturīga un funkcionāla ikdienas un ceļojumu mugursoma. Mitrumizturīga, funkcionāla un komfortabla mugursoma ar aizrullējamu aizdares sistēmu, kas būs lieliski piemērota nelieliem pārgājieniem, trekingam, ceļojumiem, kā arī ikdienai, dodoties uz darbu, skolu u.c. Iedvesmojoties no pārgājieniem mitros apvidos, tika radīta šī ūdensdrošā soma ar aizrullējamu aizdares sistēmu, kas ļaus atpūtu baudīt drošāk. Somai ir ietilpīgs galvenais nodalījums ar ūdensdrošu maisiņu iekšpusē (to iespējams izņemt). Tai ir ergonomiski veidots muguras daļas panelis, elastīgas kabatas sānos un priekšpusē, atstarojoši elementi, priekšpusē stiprinājums trekinga nūjām, svilpīte uz krūšu siksnas, stiprināta pamatne. Somā iespējams ievietot līdz 15" lielu klēpjdatoru.
Augstums: 54 cm
Platums: 30 cm
Dziļums: 24 cm
Tilpums: 30 l
Svars: 1,220 kg
Materiāls: 100D Ripstop 100% Poliamīds, 500D 100% Poliamīds
Krāsa: melna
Valsts: Zviedrija

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas vadoties pēc inovatīvām metodēm un tehnikām. Jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai Tu justos lieliski, lai arī kurp Tu dotos.
Fjällräven stāsts sākās 1950.gadā, kad Åke Nordin, 14 gadus vecs zēns no Zviedrijas ziemeļu ciema - Örnsköldsvik, bija gatavs doties pārgājienā kalnos. Åke, kurš pavadīja vairāk laika ārā nekā telpās, nepatika mugursomas, kuras tajos laikos bija pieejamas. Tās vienmēr bija mazas, neērtas un sitās kā smaga bumba pa muguru. Viņš nolēma veikt izmaiņas un uzkonstruēja savai mugursomai koka rāmi. Rāmis uzlaboja svara sadali mugurai. Tās bija ne tikai ērtāk pārnēsāt, bet varēja ielikt lielāku svaru. Šis jaunievedums pakāpeniski palīdzēja arvien vairāk cilvēkiem doties pie dabas. Šīs mugursomas rāmis, ko joprojām piemēro šodien, bija lielisks sākums Åkes uzņēmumam Fjällräven, 1960. Vārds Fjällräven nozīmē "Arktiskā lapsa" zviedru valodā. Pašlaik uzņēmums ražo tūrisma apģērbu un aksesuārus, kas lieliski noderēs dodoties jebkurā apvidū.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.