Helikon-Tex beisbola cepure ar salokāmu nagu ir kompakta un praktiska beisbola cepure ar nagu, kas paredzēta šautuves lietošanai, āra aktivitātēm un ikdienai. Tās galvenā īpatnība ir salokāms nags, kas ļauj cepuri sapakot ļoti mazā izmērā, nezaudējot formu un funkcionalitāti.
Elastīgo nagu var salocīt, tāpēc cepuri ir ērti glabāt bikšu kabatā, mugursomas sānu kabatā vai šautuves somā. Tas ir īpaši noderīgi situācijās, kad galvassega vajadzīga tikai periodiski — piemēram, šaušanas vingrinājumu laikā, pārvietošanās brīžos vai pārtraukumos starp aktivitātēm.
Regulējama aizmugures aizdare ļauj precīzi pielāgot cepuri dažādiem galvas izmēriem, nodrošinot stabilitāti kustībā. Zemais profils labi sader ar aizsargausīm, austiņām un citu aprīkojumu, ko bieži izmanto šautuvē.
Izgatavota no PolyCotton Ripstop auduma, Folding Baseball Cap nodrošina līdzsvaru starp izturību, elpojamību un komfortu. Materiāls ir noturīgs pret plīšanu, vienlaikus saglabājot patīkamu valkāšanu siltos, mērenos un viegli mitros apstākļos.
| SKU | CZ-BBF-PR |
| Svars | 67 g |
| Produktu līnija | Patrol |
| Papildu produktu līnijas | Outback, Urban |
| Klimatiskie apstākļi | Hot (19–40°C), Temperate (10–18°C), Wet (-5–10°C) |
| Cepures tips | Folding Baseball / Trucker Cap |
| ES patents | 002885509-0001 |
Salokāmais nags ļauj cepuri ievietot mazās kabatās, nesaliekot un nesabojājot nagu.
Jā. Tā ir veidota saderībai ar dzirdes aizsargiem un nodrošina stabilu piegulšanu šaušanas aktivitāšu laikā.
Jā. Regulējamā aizdare nodrošina drošu piegulšanu plašam galvas izmēru diapazonam.
Jā. Vieglais materiāls un pilsētai draudzīgais dizains padara to piemērotu ikdienai.
Entire M sp. z o.o.
al. Architektów 7
54-115 Wrocław
Poland
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Specifikācijas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma nepārtrauktas produkta attīstības ietvaros.