×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Ņemot vērā lielo pasūtījumu skaitu, pasūtījumu apstrāde var kavēties līdz pat trīs DARBA dienām pēc pasūtījuma ievietošanas veikalā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

P.R.S.T. Precīzas šaušanas trijkāja statīvs

Vērtējuma nav: 0

SKU: MCD-PRST-016-ODG
Cena ar atlaidi
Cena: 599,95 €
Atlaide
Iesk. PVN: 104,12 €
Skaits mūsu noliktavā Aizkrauklē: 2
Preloader

P.R.S.T. ™ ir precīzas šaušanas statīvs, kas izstrādāts sadarbībā ar šaušanas pionieriem, kā arī militārajiem un policijas snaiperiem. Visa konstrukcija ir vērsta uz vienkāršību, lietošanas ērtumu un ilgmūžību, jomas raksturīgajos skarbajos apstākļos.

P.R.S.T. ™ IEZĪMES:

 • Oglekļa šķiedra

Domājot par trijkāju statīvu, iespējams izvēlēties starp oglekļa šķiedru vai alumīniju. Izstrādāts no oglekļa šķiedras, lai saglabātu minimālu svaru. Alumīnija statīvs ir nedaudz izturīgāks, bet, vadoties pēc ekspertu pieredzes, ražotājs izvēlas ietaupīt svaru, kas nozīmīgs garākos maršos.

 • Dalītas statīva kājas

P.R.S.T . ir četru sekciju kājas divu iemeslu dēļ:

Pirmais ir tas, ka iegūts augstāks trijkājis, situācijās, kad tas ir nepieciešams - sniegs, stāvs reljefs vai pilsētvide. Otrkārt, trijkājis būs īsāks, kad salocīts, to būs vieglāk paņemt līdzi uz misijām, sacensībām vai medībām.

 • Kāju fiksatori

Koka kājām svarīgas sastāvdaļas. Fiksācijai jābūt pietiekami stiprai, lai atbalstītu šautenes svaru, reizē jābūt viegli manipulējamiem un nekad nedrīkst iesprūst. Izvēlēti fiksatori, kas tiek galā ar sniegu, salu, lietu, smiltīm un dubļiem. Daudziem trijkājiem fotografēšanai un filmēšanai ir skrūvju slēdzenes. Tās nedarbojas prasīgās situācijās.

 • Centrālais stienis

Centrālais stienis ir svarīgs mazajiem mikroregulējumiem, kas nepieciešami, ja nepieciešams šaut šauras pozīcijas apstākļos. Esot laukā praktiskāk veikt mikrokorekcijas, nevis pielāgot kājas. Centrālais stienis padarīts īss, lai varētu izmantot trijkāji, kad nepieciešams šaut uz leņķī vai guļus. Panākta 360 grādu roācija, bez automātiskās bloķēšanas,  lai faktiski būtu iespējams sekot līdzi kustīgiem mērķiem. 

 • Krāsojums

P.R.S.T. ir apstrādāts ar Ceracote™ pārklājumu, lai laukā piešķirtu piemērotu krāsu, kas var būt redzama no pretinieka skatapunkta. Šāda virsma ir labs pamats kamoflāžai.

 • Kravnesība 20 kg.

Tripodu industrijai nav noteiktu noteikumu, pēc kuriem mērīt trijkāju nešanas svaru, bet ir garantēts, ka tas tiks galā ar 20 kg ieročiem un aprīkojumu. Ja ierocis sver vairāk nekā statīvs paredz, ieteicams izvēlēties lielākas alumīnija kājas.

 • Svars: 4,1 lbs/1865 grami
 • Slodzes novērtējums: 40 lbs/20 kg
 • Maks. augstums: 62,2 "/158cm
 • Min. augstums: 6,8 collas/17 cm
 • Ievilkts garums: 22”/56 cm
 • Centrālā stieņa garums (Faktiskais korekcijas garums): 3,5”/9 cm

Zīmola valsts - Norvēģija.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

  Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

  Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

  cards sm

  Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2021 SIA "LATLYNX"
  Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.