×
 x 

Grozs tukšs
Grozs
Grozs tukšs

Fallkniven F1x izdzīvošanas nazis

Vērtējuma nav: 0

SKU:
Cena: 259,95 €
Atlaide
Iesk. PVN: 45,12 €
Veids
1-4w.gif
Preloader
X-nazis, jaunā Fallkniven nažu sērija, ir izturīgākais, asākais un drošākais nazis, kas jelkad izgatavots no nerūsējošā tērauda. Ja Jūsu dzīvība ir briesmās, Jūs vienmēr varat paļauties uz X-nazi. Tas ir radīts, lai stātos pretim jebkuram pārbaudījumam, ko cilvēks tam var dot, tas burtiski ir neiznīcināms.

Taču katram jāatceras, ka nazis ir nazis, un tas jālieto kā nazis, jo pamatā jebkurš nazis ir ass griešanas instruments. Šāda tipa nazis nav metamais nazis, un tas nebūs ļoti labi piemērots malkas sagatavošanai - šādai funkcija cirvis būs ērtāks un lētāks.

X-naža izturība balstās uz slāņaino kobalta tēraudu un uz labi pārdomātu konstrukciju, kurā novērstas pārslodzes zonas. Kopā ar izliekto asinājumu (convex edge) X-naža koncepts drošības un ērtuma ziņā pārspēj vairumu tirgū esošo nažu.

X-nažu melnās modeļu versijas ir ar īpašu Tungsten Carbide klajumu, kurš ir cietākais, kādu var iegūt. Lai gan nažu testos mēģinājām to notrīt ar cietāko un sasuāko cirtaino bērzu, kādu vien spējām atrast, sabojāt klajumu neizdevās. Protams, tas nebūs mūžīgs, un to varēs sabojāt asināšanas laikā ar dimanta vai keramisko asināmo, bet, neskatoties uz to, šis ir viens no cietākajiem klajumiem, kas cietības ziņā sasniedz 2400 HV vai aptuveni 83 HRC.

Fallkniven ir veltījusi daudz laika un enerģijas naža maksts dizana izstrādē, kur nazis pavadīs lielāko daļu sava laika. Izstrādājot maksts dizainu, akcents tika likts uz naža izvilkšanas drošību un vieglumu, kā arī nēsāšanu. Makstij ir transportēšanas bloķētājs, kas iespiež nazi vietā un kas ļaus nazim vienmēr atrasties makstī, kamēr tas netiek lietots. Tā ir nedaudz vecmodīga pieeja, taču drošība šajā makstī ir izvirzīta kā prioritāte, un pazaudēts nazis nav noderējis nevienam. Transportēšanas bloķētājs ļauj naža maksti novietot uz ķermeņa vai ekipējuma pilnīgi jebkurā pozīcijā.

Kā papildus aksesuārs naža makstij ir nerūsējošā tērauda klipsis, kas ļaus viegli nazi novietot uz jostas. Tam ir vairākas priekšrocības, ieskaitot to, ka naža novietošana un noņemšana no jostas ir ļoti vienkārša. Kad maksts šādā veidā būs novietota uz jostas, nazis atradīsies vertikālā stāvoklī dažus centimetrus zem jostas līmeņa, kas ļaus tam piekļūt arī tad, kad staigājat ar lielo mugursomu vai garu jaku. Tāpat nazi būs vieglāk pabīdīt uz priekšu vai atpakaļ, kad sēžaties uz sola vai mašīnā.

Kopumā X-nazis un tā maksts ir viens no pārdomātākajiem, padarot to par vienu no drošākajiem un ergonomiskākajiem nažiem tirgū.

Papildus informācija

Tērauds

Lam. CoS

Cietība (HRC)

60

Asinājuma tips

Convex

Asmens konstrukcija

Full tang

Roktura materiāls

Thermorun

Maksts materiāls

Zytel

Svars, tikai nazis (g)

222

Asmens garums (mm)

102

Asmens biezums (mm)

5

Kopējs naža garums (mm)

220

Pārklājums

Satin finish vai Tungsten Carbide (melnā versija)


Ražotāja mājaslapa un katalogs.
Fallkniven nažu izturības testēšanas rezultāti.

Kopumā vērtējumu: 0
Vidējais vērtējums: 0
5 Zvaigzne
0
4 Zvaigzne
0
3 Zvaigzne
0
2 Zvaigzne
0
1 Zvaigzne
0

    Skatīt visas 0 pircēja/-u atsauksmes.

    Salidzini.lv logotips Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv

    cards sm

    Visas autortiesības ir aizsargātas © 2010 - 2020 SIA "LATLYNX"
    Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana no www.lynxgear.lv bez SIA "LATLYNX" rakstiskas atļaujas ir aizliegta.