A Preču pasūtīšana

1. Preces iespējams pasūtīt LYNXGEAR mājas lapā, izmantojot mājaslapas groza sistēmu. Reģistrēties nav obligāti, lai veiktu pasūtījumus.
2. Preces iespējams pasūtīt arī ar pasūtījuma pieteikumu, sūtot to uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Veicot pasūtījumu norādiet Jums interesējošo preci un precīzu piegādes adresi, apmaksas veidu, kā arī kontaktpersonas tālruņa numuru.
3. Saņemot preci, lūdzam pārbaudīt, vai esat saņēmis izvēlēto preci atbilstošā komplektācijā un kvalitātē.

B Apmaksas iespējas

1. Par preci jānorēķinās ar priekšapmaksu, pamatojoties uz izrakstītu priekšapmaksas rēķinu, kuru klients saņem pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Priekšapmaksu var apmaksāt ar bezskaidras naudas maksājumu, izmantojot internetbanku vai izmantojot pakalpojumus bankas filiālē.
2. Priekšapmaksu iespējams apmaksāt izmantojot trešo personu pakalpojumus - PAYPAL un ar bankas karti. Izmantojot PAYPAL tiks aprēķināta papildus maksa (komisija, kas tiek novirzīta trešās personas maksājumu apstrādes pakalpojumu apmaksai), kas tiks precīzi norādīta noformējot pasūtījumu grozā. PAYPAL pakalpojuma izmantošanas maksa - 3 % no darījuma summas. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā šī komisija tiek atgriezta.
3. Preču apmaksa ar pēcapmaksu iespējama tikai ar iepriekšēju vienošanos par precēm, kas ir uz vietas LYNXGEAR noliktavā.
4. Preču apmaksu ir iespējams veikt personīgi LYNXGEAR noliktavā Aizkrauklē skaidrā naudā vai ar bankas karti (bez papildus komisijas).

C Piegāde

1. LYNXGEAR piedāvā preču piegādi saskaņā ar preču piegādes veidu sarakstu visā Latvijas un Eiropas Savienības teritorijā, izmantojot piegādātāju pēc pircēja izvēles.
2. LYNXGEAR piedāvā saņemt preces mūsu birojā darba dienās no 10:00 līdz 19:00.

D Garantija

1. Garantijas noteikumi detalizētāk ir aprakstīti atsevišķā sadaļā.
2. Garantija ir spēkā, ja precei tiek uzrādīts pirkumu apliecinošs dokuments (čeks, pavadzīme, PNS orderis, kvīts vai bankas apliecināts maksājuma uzdevums).
3. Garantijas termiņā preces tiek pieņemtas LYNXGEAR veikalā. Izdevumus, kas saistīti ar preces piegādi LYNXGEAR veikalam, uzņemas pircējs, ja vien prece ir bijusi piegādāta ar Omniva pakomātu pakalpojumu, kur pieejama bezmaksas preču atgriešana.

E Citi noteikumi

1. Pirkuma līguma noslēgšanu Latvijas Republikā regulē Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu". Tie nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un interneta veikalā iegādāto preci nodot atpakaļ LYNXGEAR.
2. Katrs pircējs var izmantot atteikuma tiesības un nodot atpakaļ preci 14 kalendāro dienu laikā. Te ir atrodama atteikuma veidlapa.

3. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

4. Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tikai un vienīgi tad, ja:
4.1.  Prece tiek nodota atpakaļ nebojāta un pilnā komplektācijā, uzrādot pirkumu apliecinošu dokumentu;
4.2.  Tā nav higiēnas prece (kā piemēram, apakšveļa u.c.);
4.3.  Tā atbilst Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" 22. punkta kritērijiem.

5. Jums ir tiesības nepieņemt preci tās piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.

6. LYNXGEAR mājas lapā publicētie noteikumi ir pirkuma līguma sastāvdaļa.

7. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, prece ir jānogādā darba laikā LYNXGEAR birojā.

8. Detalizētāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs varat iegūt: http://www.ptac.gov.lv/.

9.  Visi LYNXGEAR noteikumi ir saistoši jebkuram interneta veikala LYNXGEAR lietotājam un ir spēkā, veicot pasūtījumu jebkurā veidā.

10.  Reģistrējoties LYNXGEAR mājas lapā, apmeklētājs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt visiem noteikumiem, kas izklāstīti LYNXGEAR lapā sadaļa - Kā Iepirkties. Visi pircēja sniegtie dati tiks izmantoti, lai LYNXGEAR varētu izpildīt klienta pasūtījumu un preču piegādi saskaņā ar LR spēkā esošo normatīvo aktu prasībām. To aizsardzība tiek nodrošināta saskaņā ar personas datu aizsardzības normatīvo aktu prasībām.

11.  Aizpildot pasūtījuma formu LYNXGEAR mājas lapā, pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai un vienīgi ar klienta reģistrāciju un pasūtījuma apstrādi, ja vien pircējs nav piekritis papildus informācijas saņemšanai.

12.  Norēķināšanās LYNXGEAR veikalā notiek EUR. Pircējs, izvēloties citas valūtas, uzņemas valūtas konvertācijas izmaksas uz EUR.

13.  LYNXGEAR patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu. LYNXGEAR patur tiesības anulēt darījumu, ja ir pamatotas aizdomas, ka klients nav tiesīgs slēgt darījumu un klients tās nevar atspēkot.

14.  Cenas un preču piedāvājums LYNXGEAR veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.

15.  LYNXGEAR ievietoto un redzamo preču cenām, aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti, saskaņā ar ražotāju noteiktām izmaiņām.

16.  Jebkuras informācijas pārpublicēšana bez atsauces uz LYNXGEAR bez iepriekšējas saskaņošanas ir aizliegta.